Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sőt. Több száz kiló banánt is. De ezeknek az Akra rendszerhez nem sok közük van...
Több mint 600ezer ft.. Annyiért már egy értelmes pályamotort is lehet venni.
Kaptunk hivatalos árlistát, és szerepel rajta mint rendelhető termék.
A legutolsó infóm szerint még nem,persze azóta változhatott a helyzet akinek hozom a 09' R1-t annak rendeltem rá..
Fizikailag is megvan. Benn van a boltban a lánckerékkel együtt. Vigyázok rá, míg érte nem jösz .
de beszéltünk persze.a számlán ott volt...gondoltam megkérdem vizuálisan is....mind1
Nem beszéltünk ma erről telefonon?
meggyütt a lábtartóm?
M.O.-n is rendelhető.
kifejezetten fmf vagy doma kellene!de azért köszönöm
GASGAS EC 300,2006-os évjárat...
Martin sportkipufogó!
Itt bővebben:
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Szia Prof! Attól függ mihez kellene ? Modell évjárat ?
Nakedman! Egy mail cimet kérek ahová irhatok.
Szia ALEXCBR!Megszeretném kérdezni,h 2t-re tudsz fmf rendszert szerezni?és ha tudsz,milyen árban!


Köszönöm!
Ducati 749 es modellhez keresnék, sportkipufogót. Ki milyet ajánlana? Melyik a legjobb?

ÉS hát persze olcsón kéne
a motor 2003-as de 2004-ben helyezték forgalomba
Szia! Alex 2006os gsxr600 ra az a rövid akra mennyibe kerül?
Hello. 2 db Finster rozsdamentes kis kör slip-on kipufogódob eladó!
Irányár:25.000./db a kettő együtt 45.000.Ft
Új ára:45.000.Ft/db !
Sziasztok! Az a kérdésem, hogy egy sportbob okozhat e valamilyen károkat, ha nem állítok hozzá semmit ( karburátort, meg ilyeneket). A moci egy Dominator, a dob egy nyitott sportdob. Csak a hang érdekel a teljesítmény növekedés nem annyira. Előre is köszi a válaszotok.
hú de hude
Akrapovic Evolution Racing Full System
2009 Yamaha R1.
Február 25-én érkezik az első. Mo-n még nem rendelhető.
Ár: 675.000.- Ft
Sziasztok keresek LEO VINCE X3 dobot esetleg leömlőt honda xl 600-hoz. Aki tud szóljon . Köszi
norbiéskrisz! nagy joo dob az egyik legjobb de sztem nevegyél ilyet csak azért mert kurva drága és én a helyedben inkább gyüjtenék egy nagyobb mocira mert hát 14éves vagy lassan 125-sel kell nyomatnod!harmad részt sztem az 50ccm mocikon nem igazán lehet érezni!de nem tom.........ahogy gondolod
nem vagyok szakértö de biztos ujra kell állitani mindent!nagyobb hang+teljesitmény növekedés egy picit ha kiveszed baj nem lesz mert a furulya pont a hang miatt van benne. mint a simoban de valahol a kiszabadulo gázt is akadályozza ha kiveszed akkor gyorsabban tud ki jönni a gáz ennyi!