Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küldesz linket?
Én többet is!
Helló
nem tud viki valami zsír oldalt ahol kidörrentőt lehet venni?
sv 650 re való gyári dob eladó! olcsón adom! Hivj és megbeszélünk mindent! Tel:06703370598
Üdv.
A 2t-nél számít minden milliméter, számít a kox a horpadás. Talán legkevesebbet a rezó és a hangtompító közötti cső . A puding próbája ,úgy hogy óvatosan!
Új 1000RR dobok a Mivv-től.
lécci lécci LÉCCI lécci valakiii
Hello Alex!

Mennyiben tudnál hozni akra dobot Crf450 re?
Komplett akra rendszert?

Köszi
Szeva! A kipufogó külső borítását, milyen anyagból érdemes csinálni?
Eladó '05-'06-os zx-6-hoz komplett Micron racing rendszer, dobozában, zsír új. fix ár.:200.000Ft 70/363-8574
Van egy eladó Akra. carbon-titán dobom karcmentes eredei akra.
52mm-es a cső belső átmérője, ha valakit érdekel jelezze , Üdv Tamás
Berhelés helyett.
heló szakik! ha a rezonátor előtt van kb 80 cm egyenes cső az mennyire befolyásolja a teljesitményt? kösziaválaszt
Üdv!

Sajna cbfesek nincsenek nagyon fórumon.Megpróbálom itt hátha tudtok valamit erről.A kérdés annyi csak hogy a cbfekenél láttam már sok képen a kipufban egy kissebb átmérőjű hangtompító féleséget.Ez olyan mint a sport dobokban már kötelező hangtompító?Akarom benne van kiveszem üvőlt?
1996 zzr 600-as gyári jobbos kipufogot keresek .06309492804.
üdv!
2002-es fazer 600-hoz dobot+összekötőt tud vki okosba?
gyárinak semmi hangja
thx!
monster 748 2001evjarat
hello segitsetek szerintetek egy gilera runner nak a gyári tuningkipuffja mennyit ér?
Hello!
Nem érdemes nekiállni,mert dobozhangja lesz.Megbánnád.
Amúgy azt hiszem,hogy a monster gyári kipufogó talán nem is igazán berhelhető.
Csak egy tipp:Egrus Tbányán.
Nekem csinált már egy pár dobot,és eszméletlen hangjuk van.
Amúgy ha jól tudom,egy időben a Ducati-Wolf is hordott hozzá motorokat.Ez talán jelent vmit.
És az ára is nagyon baráti.
Persze!
Flex, vágó, kalapács....
milyen motorra?
jaaaa meg ami most rajta van annak a konfuzora hosszabb 6-7 cm-el, hogy jelent e ez a pár cm valamit?
szasztok! Lenne pár kérdésem: 80-as mocimhoz a rezonátornak a konfuzor része kb milyen hosszú legyen a túlforgathatósághoz, nagy teljesitményhez?Másik, hogy van itt a képen 1 rezó ezt találtam nem azt nézzétek min van rajta hanem csak a kipuffot ennek a konfuzor része kb 15-18 cm hog yez jó volna-e?lehet, hogy zagyvaságokat beszélek...... és ezt igy nemlehet megválaszolni...
Sziasztok ! tudja valaki hogy lehet kiherelni a kipufogot hazilag
Szia!

Megkaptam.... Ugy hogy a fogadó accountjával lesz a probléma...