Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!Ezek mekora motorra valok és mi pénz?
Jó helyen kopogtatsz de nem én vagyok.
Üdv.
Pegasus Racing (sport és verseny kipufogók)
ilyen van nekem is ez már az új kivehetős verzió?
lehet hogy nem jo helyen kopogtatok,de te vagy a Mastek?
Hello.
Lehet azt elfelejteni? Tudod hogy itt minden megoldható,az extra a leömlőben leledzik (+LE.) ha kéred a pluszt 95e. ha nem 80e.
Szia WERI.
Tottes vagyok bisztós emlkszel rám.sináltál nekem egy Rossi kipufogot.
ost egy Suzuki DRZ 400 endurora kellene egy rencer hengerfejtöl végig dobbal. Megoldható? Mert akkor megdumáljuk s leviszem neked. Ja egy árajálatot tudsz mondani? Krom összekötö csö és krom bob.semmi extra! várom válaszód üdv jani.
28100 pénz
Forintért ?
Köszi szépen már találtam.
két dob eladó
Gsr 600 arrow jointlink
Honda xr400-ra keresek dobot 20-30körül mindegy ,hogy milyen csak ne legyen szétesve, akár a gyári is megfelel.
Szia!
2006-os gyárit tudok csak ajánlani
Sziasztok!
Eladó:
Honda xr 400-ra keresek kipufogó dobot már az ujabbhoz piroshoz. valami olcsóbbat 20-30 körül! Email: th199@freemail.hu tel:70/ 606 32 22
Aprilia Rs 50-hez keresek sport kipufogó rendszert
TECHNIGAS, ARROW, Leo Vince
Köszike
Az a shorty style titan hexagonal akrapovic a megnevezése. Küldök mail-t...
Hali!Amit Nakedman kérdezett dobot olyasféle Akra van K8-asra is?
Sehol nem találok viszonteladót,azt se tudom mennyiért mennek!
lexusis300@vipmail.hu ez az emailem ide tudsz írni infót esetleg linket vagy valamit,bár itt is el tudom olvasni,ha ilyesmivel foglalkozol!
Sziasztok!
Febr.elején vettem egy Aprilia sr 50 Sport Pro-t.1000km van benne,érdekelne,hogy hol találom a folytásokat,mert sajna elég lusta a "kisasszony"
Köszönöm.
szépen is néznék ki ha ugy kapnám,,,,
Jahh nem Magyar Posta ahol az üres dobozt kapod kézhez..
jo a csomagkövető
Ez egy Brit cég weblapja aki külömböző modellekhez árusit "link pipe-t" azaz összekötö csöveket érdemes megnézni paypal-al is lehet fizetni és EU-n belül szállitanak..
Link pipe.....
Persze már nézegetem