Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
kutya mesze lax
velem nem köll cigánykodni
nekem csak használt van
látom újra 9
Esetleg, egy jó láncszettet is tudnátok ajánlani, elfogadható árban, gyári paraméterekkel?(természetesen újat)
vagy cigánykodok Szekivel hogy adja ide másoltatni...
vettél
Deszíp kík.
Látom KÍK-et
Van pár ismerősöm akinek kellene.
Azon vagyok!
akkó másoljad le!
Szerintem igen, jó rá!
De nem eladó! Hátha lesz még 9 -em
a `99-re is jó?
9-re valo Basika?
Ezt szeretném megoldani, a dobról már levágtam a kanyart, és az a csőcsonk is 54mm.
Ilyenem van.
mi van? dögrovás? Akko jobbulást! Ráér,,csak maradjon észbe. Köszi!
megesik hogy valaki ilyen fain alkatrészt küld.
kettőn között annyi a különbség hogy én élőben is láttam tatabányán ezt a motort
írhatnám hogy nem igaz a km-er, de ha az emlékeim nem csalnak ez egy mo.-i motor volt amivel egy balfék ETZ-st csapott szét a pilóta a hungaroring célegyenes végén. inkább azt írom hogy sok évig felé sem néztek majd hoztak rá egy komplett motort ámerikából. a vázát szinterezték, egész szép munka, az extrák meg felkerültek a mo.-i motorra. tényleg akra rendszer van rajta, festették, meg ha jól tudom sport szűrő dynojet, vezérmű tengely módosítás van benne, szal nem jár rosszul na aki megveszi. egy gsxr tulajjal motorozott az a csákó akinél én láttam, nagyon ritkán használta nagyon intenzíven. alig maradt el a gixertől, de zx10r-t akart venni helyette hogy ne csak hátulról nézegesse a gixert. bár a pali garázsát nézve lehet hogy évente egyszer használta.
megnézem, bár így 3 nap ágybanfekvős döghalál után hagyj kis időt míg utolérem magam