Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nem ért bele
150-160 felett meg már nekem nem kukorékol nem hallom.
csak azt a berhelt gyári, az még 200-nál is mondja
Tehat ha en fel rakm a gyari dobot akkor csogazon 16.5 litert fog csak szipkazni szazon
Szeki meg kaptam ez emailt köszönöm, s várok türelemmel első a gyógyulás ! Reméljük csak javulni fog a helyzet, ne sürgesd nekem ráér ! De nagyon köszönöm a tájékoztatást.
én levettem -1.5 L 100km-en nekem van egy vance hince eccer meg akarták venni 1.3 huhukira , felhívott a csákó és mondta hogy látja hogy gyökölve vagy köbölve van a leömlő cső............
azért nem durrog vissza viszont biztos kúrva hangos lehet mert aki eladta mondta hogy az utas -asszony- már megsüketült a kukorékolástól
majd ha az enyémet felteszem akkor felébreszted a várost. lehet megyek a hétvégén arra, elvigyem míg nem jön a -15 fok addig kipróbálhatod. azonnal reszelni fogod a gyári dobod
nem küldtél telefonszámot sem
5000- 6000 körül rotyog az enyém is. Én is ezzel szórakozok városba. Húzom eleresztem rotyog, aztán húzom eleresztem rottyog....
Az is igaz!
tudja mi a jóó!
én itt azzal élvezkedtem,,,4-5000 ig fel,,aztán gáz vissza,,,,
csak tudnám lekönyörögni a motorról, már ajánlottam fút fát de nem adja
Rotyogott as R1 rendesen?nekem Nagzon begyütt
hát az a dob babán ossze van rakva!hiba egy szál se benne!
tetudod ennek csak a dob végén van benne dombornyomottan hogy leo vinchi
teljesen igazad van ezért gondoltam hogy a gyári dobot mahinálom meg mint a himizolié van (volt :D ) mert az nem néz ki gányul és a zoliénak rohadt jó hangja van. ha motorozik vele aki megvette ezer közzül megmondom mikor merre van :D
annyit lehet nem ér a durrogtatás mondjuk most jó árban mérik
Teszi a dolgat a rendszr gyorsan urit plusz keves igy a kaja neki k&n filter plusz benga es mar durogni is fog meg a zsebed is mert kb +2 liter benga 100 km en
Én nem tudom,,, igazából azt hittem ezzel a muzzyval úgy fog pukkogni hogy a háborús nagyapámnak majd bevillannak majd a régen lövészároki emlékei tőle. Nyitott... Kéne jönni a puk puk puknak oszt nem jön. A raptor kicsit rotyogósabb azért sajnálom levenni... Nincs nagy hangja. Sőt kellemes még a rendőrnek is....
És ssssss nekem ez a kibaszott Mastek miért nem pukkant vissza ? mé nem ?
Szépp szépp
Jó estét!Van -e tippetek hogy az 1-es henger szuszog csak ,sokkal később melegszik be,akkor sem annyira,új gyertya,karbi pucolva,nem állítottam el semmit.
Jó jól szól ,de nekem jobban bejön a Mély hanggal duruzsol-na .
Több oka is van amért nincsen fent ez a rendszer csak őrízgetem a polcon. De idén szerintem felrakom!

Az okok a következők.
1. Összekötöcsövet kell csinaltassak, mert ez bele ér a vilámba ha leszálokk róla vagy ha ugartok a hídon vele... Már van aki megcsinálja csak a lustaság...
2. Nem dorombol úgy vissza mint a raptor dobba... Szeretem mikor vissza pukkog. Na ez a muzzy nem teszi...
Mikor felraktam csináltam pár képet de nem találom. Ez meg mikor kipolíroztam...