Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna nem lesz extra időm erre
én maga vagyok a tisza Így nem is húzom le magamat
móka ? az az lesz hogy fogadásokat kötünk hogy a pipi-t hányszor húzza le a tisza
át kell kőni valami heves nevű falun hogy oda juss, mna sötétedés után ne állj meg a kivezető utakon még pössenteni sem mert nem lesz kukacod széthordanak.
a transz telepre a cigi dílerek járnak, abból is volt bajuk.
hallottam róla. lehet arra fordulok, de dolog is lenne ezerrel.
romániába csak szervezetten és többen érdemes motorozni akkor kuss-ba vannak a jardok. az még az igazi kelet.
ezen a tiszaszent valamin nekem rontottak a yardok, hogy ittam -e. pedig épp csak valami enni való osztót kerestem, mondom neki azt sem tudom hol vok, ha lekapcsolnák a villant akkor leülnék őssze gombolyodnék mint a sün és várnám a reggelt.
mi a Vikingeknél bandáztunk Romániába......holnap megyek debrecenbe a volt anita transz telepen lesz drift-motoros móka,jösz?
mna ép akkor ezek húzták a talpalávalót
ha lenne szabad -ságom akkor 2 napot ott héderelnék gyarmaton.

csak tudnám hová lett az a kép mikor pipi pakolt ott összefelé a tóparton sár részegen
mixi bácsi haza értél
egész jó kis vihar volt erre felé. épp kimaradtam belőle.
ma canáry, jászszentandrás, 33-as, a 6 kilóssal. volt hogy 90.3km-re 6.93 evett a 33-on hazafelé 160 felett meg sem merem mérni jót lehet tolni egy 6 kilóssal is
te nem jösz előbb peckázni?
gyönnek
itt ezen nem lesz jó kis vita nem irigykedünk és nem féltékenykedüdünk még akkor sem ha NÉMELYIK vasnál többe kerül egy guma pár Ez itt a 9-es fórum ahol válogatott fasza gyerekek vannak inkább öszpontosísdt az energiádat közösös bulifórum bogyesznál hóvégin megyünk lapátolni a Tiszát becstől-Tivadarig
Ezt meg inkáb a f@szodra húztad vóna az árából meg csinnáltá volna egy 5 csillagos talit hátha dzsimiék is egyönnének végre
vásárlás napja 2014.05.13,tehát durván 3 hónapja........ezekszerint még keveset is montam te kacagó gyerek
itt a gumi képek
nem nem 30ezer akkor volt az órában mikor pipihez voltam Kécskén,és már akkor javában mentem vele,27ezerrel vettem ha jól emlékszem de minyá lefotózom neked az óra állást és akkor kacagj
és van az órájában összesen 30,000km
Pilot Power 2ct........66ezer volt a kettő párban,plusz 4 ezer a szerelés,2014-es,nem birtam ott hagyni főleg ahoz képest olcccó,hogy te évi 96 milliót valsz be és kitudja mennyit neeeeeeeeeem
Na most jó kis vita lesz! Gyááá
A Szutyukimra is új gumákat vettem ocsóba, ami egyszer meghálálta egy nagy zakózást elkerülve.

A 9-esem is idén kapott egy Power Pure új garnitúrát ocsóba.

Szerintem ez meddő vita. Egy használt autó is olcsóbb arányaiban, mint egy új. Vettem autóra elég használt gumit, de köszönöm, többé nem. Motoron az új gumi normál tempóban elég sokáig bírja és teljesen más feeling, mint valami használt papucs. Ki kell fogni...én 52ért vettem az M5-öt párban akkor, amikor 70 alatt nem volt sehol. Belement már 5-6K amiben volt kakucs, kecsó és hring is bőven (majrécsík 0), de még mindig nincs a végén.
és meddig új egy újgumi és mennyi az ár különbség