Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A felvétel oldat azért homályos, mert bepárásodott a meleg szobából a harmatos kinti levegőre. Kivenni már nem akartam a védőtokból hogy letöröljem.

http://youtu.be/6FZRnzmIB3c
egyenlore csak nezelodok mert zsuga meg a kanyarba van
mondom,lehet ez az egy a sok közül ami rossz.......lehet jó amit venni akarsz
ez a le elso szeria ! ezer eves nem kel rajta csodalkozni hogy esetleg valami el romlott

szerintem az nem tipus hiba
pedig ott volt rajta a Dakar matrica!
van itt egy havernak,vagy is csak volt.......kapcsoló szervekre panaszkodott,gyujtásra és trafóra,egyik nap indult a másik már nem.......romániába meg adta magát 400km-er után,el is adta,de lehet ez egy a sok közül ami nem vált be
94 vagy 95os evjarat
en ugy tudom 94vagy 95 el van fokolva a fotenge aze van olyan hangja mint a v2 nek na majd ki derul remelem telen leg kesobb !
Csimbikém erről hozott be egy még viccesebb videót
érdemes megnézni
A csónakos meg az ejtőernyős nagyon tetszett
Mondjuk az ejtőernyősről hirtelen basi ugrott be
de. vagy megszereted vagy örökre meg utálod
120-140 utazóig jó, addig 5l körül elszürcsölget, a 900 -as jobb futóművel igazi kanyarvadász. a 850 is lehet jó ha gondozták, de eccerre járnak a dugatyyúk.
ilyenel nincs valakinek tapasztalata ?
egy ilyet láttam tokajban doboz nélkül, leo vince dobokkal, a hátsó gátlón és a blokkon látszott hogy nem sok esőt látott élőben.
hu dw
a kocka műszerfal gáz amúgy még jó is lehet. 200-ig versenyképes
úúú baz ha feltoltam volna a cróm hátsó sárvédőt a plekóra
fúúú, még most is basz az ideg a tökölő caddy-s meg a sáv közepéről balra kanyarodó csapperesen. nem igen tudnám ki hajtogatni a 6-ost egy olyan produkció után.
mondom hogy van pipiről hasonló képem
van
kocsordon egy épülő 6R fightert láttam .
vissza úton mátészalkánál majdnem telibe vertem egy chopperest
így nehéz tippet adni
de úgy látom neked is van legeltetős kép fent a gépről :-)
jaja legeltetem,
értem értem