Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csináljunk ilyet csak züd kacsákkal
Tivadar pedig nyitva van augusztus 31-ig,itt akkor van záróbuli.......hagyományos tömegverekedéssel
de hol akarsz te a Tiszából a szamosra menni?ugyan is a szamos folyik a Tiszába és légvonalba Szamos-Tisza vagy 20 Km-er..........meg amugy is haggyad már azt a koszos pocsolyát,nincs pár napja hogy a faszom románok megint bele engedtek valami hugyot, a maradék ha is a viz tetején uszik,fejnélküli jószágokkal meg hasonló nyalángságokkal............Tisza van és kész
Szerintem agusztus 20 után már tivadaron sincs nagy élet kécskén is 20 után mintha elvágták volna de majd meglássuk
Akkó első nap tiszabecs-tivadar, második nap Tivadar a szamoson át panyola
van autóut a Panyolai Tiszáig.......van fürdőhely,igaz nem kiépült,de általában turázók ott kötnek ki,ladikokat fel tudjuk szedni és kocsira rakni,itt azon lenne a hangsuly hogy Tivadari üdülőbe mindenképen legyünk,azt viszont rátok biznám hogy onnan iduljunk,vagy onnan érkezzünk(mulató,élőzene,discó,célövölde ,stb)tehát a lányeg,józanul érkezni Tivadarra-Tiszabecsról és ott inni(oda is lejön a busz értünk+ a csónakokért)vagy ittasan,bebaszva Tivadarról-Panyola..........ti döntöttök
Tivadar Tiszán panyoláig légvonalban a pálinkagyárraL az 12 km-er kb. Nem tudom oda hol vezet autóút a csónakokért a kikötéshez.
Viszont ha lecsurgunk a szamosig, onnan a szamoson majdnem a kert végébe állnák meg a száláson Bár az 33 km-er
Oda majd a cimbijeiddel szervezz egy éjszakai túrát
Tiszabecs-Tivadar hídtól-hídig durván 14-14,5 km
De azt a szakaszt szerintem veled nem akarom megtenni, a fene akar nyomorogni abban a kis lélekvesztőben a sok fekete doboz között
111939 hsz Tivadar-Panyola -Csonkavég u. 16 33 km-er
Becs-Tivadart minnyá megnézem
én arra gondoltam,hogy a Tiszán,Tiszabecstől-Tivadarig--------vagy Tivadartól-Panyoláig,ezt a km-ereket nézd meg
a szállásadónak is volt egy olyan mint a tied-----igaz fehér
Na néztem a térképet a kenuzáshoz
Nos Tivadartól a Szamos torkolatáig 21 km. A Szamoson Panyoláig a Csonkavég út 16-ig. 12 km. Az összesen 33 km-er.
Ez azt jelenti, hogy legkésőbb 9 órakor Tivadarnál el kell indulni a kenukkal, hogy későn délutánra (estére) befusson az eleje
Ez a szakasz a mi tudásunkal és hozzáálásunkkal kb. 10-12 óra, úgy ha azt veszem hogy a sodrás segít rajtunk kb. 2-3 km/h-át
Asszem pont téged kísérnek tentézni
Janiról ez az egy jó képem volt
Ez melyik?
Mondjuk én má voltam ott az egyik képen pont rajta a toyotám
visznek a mosógépbe
na mi a fasz gyúrnak a srácok
szálás lefoglalva 29,30,31............az árak nekünk változatlanok
Ő
2.
jani eeeeekőtözött