Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a tapasztalt hozzá szólásod és a segítséget
ja jólvan lapoznom kéne egyet a naptárban
jöhetsz akkor is........de a töbiek augusztus 29.30.30-re jönnek
te bogyó ez a dátum kedd szerda csütörtök
Ha nem, akkor egy kis trükkel rávehető. youtube a barátod ebben
MOV formátumu videókat csinázz a SJ4000. Azt támogatja?
biztos majd egy hibás szín miatt adja el.
sony vegas
Csinaztam onboard videót csak kéne egy jó vidi szerkesztő. Tudtok e?
a teló bilincset nekem az öhlinsre gyártották. amit most vettem arra még nincs lövésem hogy miként lehet felszerelni.
nekem is bele telt 1-2 hónapba míg legyártották minta alapján a telószárra szerelhető bilincset. ha nincs mintád akkor AUTÓCAD-ben megírva foglalkoznak veled a cnc forgácsolók+ kell egy szabad gép+ kell egy kiesett óra amiben maszekben megoldják a problémád. anyagot nem írok hulló anyagból van bőven olyan helyen.
egy bilincs 5-10 forint között fut bonyolultságtól függően, a tartó konzol 10-20 forint a kormánycsőre szerelhető tartó + egy 5 ös.
1000-2000ft ért esélytelen hogy legyártanak neked tartókat.
csak a valóságot írom: a kép szerint szétszedhető az jó.
de mivel egy kumma tartó konzol nincs hozzá így megzavarodsz mire valaki legyárt hozzá alkalmas és jó tartókat. rövid teló tehát a tank tartófüleihez rögzített tartókonzollal tudod csak használni, tehát ha a 2002-es modelleden eddig nem kellett kerülgetned a 98-01 tükörtartóját akkor most kapsz egyet helyette. a 2002-es modellre a vázhoz és a villa szárra rögzített teló lett kitalálva, nem zavar hisz oldalt dolgozik és azt is tudod menet közben állítani.
amit én vettem az sem főnyeremény, és valszeg nem lehet feltenni a 9-esre. tehát kár 10-20 e ft között venni egy telót és enni a mérget és kísérletezni míg kb 30-45 között beeshet egy komplett amivel révbe érsz.
Sziasztok szeki jó ez valamire szerinted fel megy a 9 -esre ? http://www.kepesmotor.hu/korma...
Ha a faziba beledöltöttetek vagy 4-5 sört akkor biztos szerencsésen hazaért. Lengyusznál meg őzfüggő
Igen bármilyen hihetetlennek tűnik Tiszáná a nagykanyarba barrafordúni oszt ott a szamos ami megáll a kert végibe ahun tanyázunk. Igen általában a Tiszába folynak a kisebb folyók, azért a Tisza a vízgyűjtő Ergo 12 km-ert folyás iránnyal szembe kell megtenni,de nem olyan nagy gond, szorosan a partoldalban kicsi a sodrás
OK nézem:
küldtem mailt, a haverod foncsorával kapcsolatban-
válogacc

jóccaka
Fazi, Lengyusz épségben hazaértetek?
Na most raktak fel egy pár 10 es kawát apróra. Egyik sem kéne...

Jóiccakát
az összes ZÜD szart meg usztathatod Mixi