Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

xj 600 diverzióra vettem új metzeler párt.
érezhető volt a különbség a használt és az új között,
Én újonnan vettem az M5 Interactot
Akciós volt mert a gyártástól számítva két éves volt, de ettől még vadi újonnan vettem.
Jó el vagy erisztve
Új gumi Ráadásul egy szutyokira
Kérdez már itt meg bárkit, mikor volt a motorján új gumi
Azt a vagyont amit gumára költöttél inkább ránk költötted volna a hó végin
Ha mán megvetted akkó remélem így szilikonmentesíted
Rajtam kívül álló okok miatt az elmúlt 3 év együtt alig több, mint 6000km volt a Mozdonnyal, úgyhogy lehet átlagokban hinni csak felesleges. Az már egy másik sztori, hogy közben volt 150-es robogóm is abba meg belecsavartam 17ezret 1 év alatt.
és azt hogy tegyem rá a gumira?szárazan?vizesen? esetleg konyha kendőben?
amikor ujdonság volt a kis darázs,és szezon közepén meg lett a jogsim,ugy mentem 17000-ret következő évben már csak 10.000 sikeredett........a K4 3hónapja van meg és már megvan a 6000
Egy átlag szezon 15-18 ezer km. 6000-t a szobában mentem, az X-boxal.
Aszfalttal. TE BIRKA!
6000 már túl vagyok!
uj gumikról mivel lehet leszedni azt a silikon réteget mielőtt taknyolnák?
Szerintem 6000km egy átlag szezon.
szeva black bari te itt hová keveredtél?
hja a tisza
Szekibácsit érdeklődném hogy lesznek e kallanytuim a K4-re?
nekem mindegy mikor jöttök.......én ithol vagyok,ha nem akkor tudod merre kell keresni de most nem tudok sokat beszélni mert a fogdoki szét baszott 3 fogamat,és szeptemberbe kell visszamenni,ha a próba tömések meg maradnak ja a telszámom megint lehuzta a tisza
Na mi van bogyesz a nagy érdeklődésre való tekintettel két turnusban tartod a bulit? Csimbiék tegnapig voltak? Melyik szakaszt evezteék végül is
Én-e hónap végén mennék
A pina az a tenyérnyi lyukas hús amiért érdemes élni!
Othon van Biharban. Jojoheten megyek Transzfogarasra vele. Sajnos nem tudunk gurulni.
még fosunk addig vagyunk életbe
Jaja, utcán én is fosok, olaj, kátyú, egyéb testnedvek
Hát nekem van, aszfalt közeli is most már
Most "Pöstön" van a motorod? Hétvégén megy össze az enyém és ha nem jön közbe semmi, akkor gurulhatnánk egyet a jövő héten!