Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tök mindegy honnan jött, az állapot az irányadó.
én vennék olasz származású motort, ha az állapota dobja.
váz felni futómű blokk elektromos mismanc, nekem több nem kell

ami zavar az tutu beszólása hogy" innen onnan össze tákolt alkatrészekből"
csak kawa alkatrész került beléje- a sajátomnak- és nincs félni valóm hogy szétesik.
Na ja a precíz németek nem gyilkolják a gépet.
nem én nem szóltam le a külföldi motorokat. sem a V2-t, a tapasztalat mondja azt hogy 1-2 szezon után a nagy többség vissza ül 4 hengeres masinára. a magyar tulajok meg úgy szerelik a saját bringájukat ahogy szaktudásuk pénzük tehetségük hozzáállásuk hányadosa dobja.
én csak elmondtam butyinak is hogy círka 15 ft ból a kezében lesz egy kormány teló. és? tudja használni? feltudja szerelni? tud olyat akinek van eladó vagy legyártható alkatrész mintája? autócad megírt programja? tehát belátható időn belül nem lesz használható a cucca
egy motort az állapota ad el. mondjuk az enyém kivétel volt, nekem a forgalmija volt érték.
el kell menni és megnézni tutu motorját, majd eldönteni hogy megéri e a vételár az állapotot. egy képről dönteni, esélytelen.
Enyémnek megvannak a németvpapìrjai. Olaszból én sem de kinek hogy....
Minek hozznàl be ha Sedu olcsóbbnàl olcsóbb fiatal és jó motorokat àrul idehaza amiből hetente el add 6 db - ot.
Sztem Olaszoktól ne
Ha vennék kintről akkor Németből...
Asszem a Kawám is onnét jött annó..
Mért?nem érdemes kintről hozni motort?
Nem nem Hallgatok a bölcsebbre s hozzáértő szakira az meg te vagy
Na fossuk a szót. Én màr làtom hogy az előző külföldi témàzàs felkeltette szeki figyelmét. ÉS most fog jönni hogy a magyar milyen jó kontàr tulaj idehaza!
Eltalàltam?
No akkor rágyújtok,bontok 1sert oszt majd meg jönnek a géniuszi gondolatok.
most én olvasgatok
majd és is bele köpök a levesbe
csak meg vetted?
neked vagy csak úgy az éterbe?
írogassatok írogassatok
kormány jó lett?
szerintem már csak pályázós napok nem lesznek.
Én voltam Ivanicséknál két hete és azt mondták, hogy amilyen eddig volt, olyan formában idén nem lesz, ha minden igaz. De megyek pénteken és megkérdem megint.
Az semmi, de most akkor lesz rendes Lime party, vagy nem?
Ne is mondd, amikor robogót néztünk, akkor volt több olaszból behozott kevés km...fényezés általában tip-top (vajon miért?..nyilván újra volt fényezve) de mindenhol sok helyen rozsda volt rajta ha jobban megnézted és még sorolhatnám a hibákat (fossákopott gumik, vállas tárcsák). És a többség ilyen volt. Végül vettem magyar rendszámosat, vezetett szervizkönyveset valós km-rel olcsóbban. Ennyit az olaszból behozott, neppertől vásárolt lomokról.
Nekem meg van a véleményem az olaszból behozott motorokról. Pörgetik az órát visszafele mint hülye gyerek a jelvényt.
Valószínű a tiednek a külsejéből ítélve reális a km-ere. Kocsiból is láttam már rá példát, hogy meg vették 4 miskáért a béééemvét, tiszta csilli villi ÚÚÚÚÚ meg ÁÁÁ,,,aztán utána nézettek egy olyan emberrel aki utána tud nézni. Volt a tetején volt az oldalán no meg 400.000 km-er vissza pörizve. Na akkor majdnem elkezdték a sírást.
Azt tudjuk, hogy te mit vennél és mit adnál szinte 10-ed annyiért! Beszarás!
Jelenleg heti 5-6 motort adok el, hidd el van rálátásom. Rosszabb hónapokban is van havi 1--2 autó/motor eladásom.
Egy 0 km-es CBR-t ne hasonlítsunk egy kommersz közepes futású kilenceshez. Hosszú útra, vagy gyorsulni persze a kawával mennék én is