Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép, szép, de tudom kié lehet ez a motor.... 75%, hogy láttam tavaly, és nem nagyon voltam elragadtatva tőle. De ha valaki megnézi, kíváncsi lennék a véleményére.
Grandemoto hozta be nem rég itthon nem sokat volt használva tudtommal.
nekem 135km és lesz róóóóóóad.road
mit keresel?
tééééééép
Igen ez tényleg szép.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja_gyari_me
gkimelt-8128877

Ritka szép állapot
te oda adnád 600-ért a tied?
szerintem nem
a 10-es kuriózum, megvenni is nehéz -jót- kimotorozni is.

az a nepper tudja mit árul, és szépek a sárga felnik a motoron.
de nyugi mindig lesz olyan kereskedő aki megtalálja a megfelelő eladható motort, neked a feladatod hogy gyűjtsd a suskát és te legyél az első aki megnézheti.
ennyiért én is vennék 10 est :) az a baj hogy a kinti árakon akarnak itthon is megszabadulni a vasaktól.
ennyiért kap itthonit tulajdonostól. Ha jó vétel lenne eladta volna. Én ennyiért 10-est vennék kinti papírral.
Szia!

tUDOK SEGITENI aDATLAP!
Üdv!
Kawamhoz ( 1998; ZX-9R ) keresek generátor fedelet (a váltókar felöli dekni ). Akinek van, ne tartsa magába
+36203950251
Szia nekem ilyenem van és jó :) viccet félre téve meg kell nézni sokan a forgalomba helyezéstől is félnek s azért is lehet nem vitték el mert + költség idő steher ki kell próbálni s az olajat leengedni s az sokat el árul ugye meg körbe nézni ,de nem 10 perc alatt.
Komoly na neeeee ilyen nincs akkor minek neki a motor ha tákolja istenem.
A szövegből nepper árulja, ennyiből nem írja át, dupla sarc van. Képről szép, ha ződre festené már megvették volna 600-ért.
Hello!

Ezt a 9-est ismeri vagy megnézte valaki? Érdekelné az egyik haveromat de gyanús hogy ennyi idő alatt még nem kelt el.
kérdés............igaz hogy yamaha,de a szakik háétha tudnak valamit.nem indit csak kattog és irja a 12-es hibakódot
én is jártam így
amint időm lesz rápróbálom a 6-osra, ha nem látok esélyt vagy nem tudok szerezni tartót akkor adom el amit vettem.
hasznos a kormányteló, de állítható , felújítható, és biztonságos rögzítésű legyen. tiszaföldváron ott volt egy zx10r aminek a kormány telójának tartója laposvasból volt hajtogatva és hegesztve.
megyünk ne paráz pálesz legyen bőven csajok meg lesznek elvileg jön a langyusz
a lényeg hogy itt legyél,legyetek........csajokat hozzatok