Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudjuk, hogy te piackutató és jövendőmondó is vagy az ezermester Ph.D.-n kívül, úgyhogy válaszodat elfogadjuk még ha nem is értünk vele egyet.
Van fiatalabb motorom még szőrös gyári gumival, mégse tolonganak érte. Akinek kellett kilences már megvette
A jó az hiánycikk. Erről pedig ereklyeként őrizzük a gyári Kawás ráütős centírsúlyokat, ez előtt a 9-es előtt én sem láttam még használt motort gyári első gumival amivel a gyártáskor összerakták. Legalábbis élőben, láttam hirdetve 0km-es 92-es offtopic 900RR-t. - mondjuk 3 vagy 4 milláért, már nem emlékszem.
Sajnos nem hiánycikk a zx9, 5 éve se volt már könnyű eladni őket. Sok sikert hozzá!
Optimista? Inkább realista. Nem bizonygatok semmit, akit érdekel úgyis elmegy és megnézi. Lehet nehéz elhinni, de a kinézet hűen tükrözi az állapotát. Attól, hogy Te nem adnál érte ennyit, más még lehet értékelni fogja. Nem vagyunk egyformák. Idáig nakedjeim voltak, azokhoz szoktam, nekem nem kényelmes a 9-es, nem érzem magam „otthon” rajta. Hiányzik az egyenes kormány.
Megunni? Ezt hol írtam? Nem untam meg, a közel 400 km alatt beletettem ez elég durva kijelentés lenne. Ha(!) veszek is helyette valamit akkor valószínű olyan gép lesz amivel terepen is elkocogok, mivel a munkám egy része oda köt. Nincs végleges döntés.
Optimista hozzáállás, hibátlan használt motort még nem láttam.
Szerintem 500km alatt egy jó kilencest nem lehet megunni, más oka lehet az eladásnak. Ha tényleg jó a motorod cserét tudok rá ajánlani, fiatalabbat és veteránt is.
Még olcsóbban is van fiatalabb eladó motorom.
Amikor még tényleg ütős volt az a motor, és 7 számjegyű volt az ára akkor adtam érte 600-650.000Ft-ot, láttad is a gépet. Ennyiért volt 1 éve több is eladó.
Most mindenki felvitte az árakat rajtam kívül.
A motor az enyém, hétfőn vittem be az Ivanicshoz. Az ok roppant egyszerű, se időm, se kedvem az okoskodó, telefonba alkudozó érdeklődőktől. Tapasztalatból írom, végigjátszottam már párszor, a nyugalom nekem többet ér mint a jutalék.
A motorról: Tényleg nagyon szép gyári állapotú (bízom benne, hogy lesz olyan aki ezt díjazza), én vagyok a 2. tulaj. A gumikat lecseréltettem (elől még a gyári volt), ezen kívül olaj-, olajszűrő-, fékfolyadék csere volt + vettem rá emelőszemet és egy első sárvédőt mert abból levágott 1-1.5cm-t az olasz. A jobb oldalon van egy pici sérülés/horzsolás, ezen kívül patika. Amikor megvettem 14608-at mutatott az óra, szóval nem sokat használtam, többek között ez is az eladás oka. Az ára annyi amennyi, némi alku belefér. Tudom, hogy vannak itt olyanok akik olcsón szeretnek motort venni, azok jobb ha meg se nézik a hirdetést. Ez nem egy leharcolt bontószökevény, amit otthon a sufniban szedett-vedett alkatrészekből próbáltak feltámasztani.
Helló! Én nagyon meg akartam venni,de már elriasztott az a plusz 180000,papírozási költség,elképzelhető hogy nincs meg minden adásvételi,esetleg magyarra fordított hivatalos adásvételi e,nem tudni,meg egyszer már végig csináltam,külföldi papirost többet nem.
Szekibácsi a kallantyuk?7-en lenne belőle valami?
Bizomanyba van ott a kereskedesben levo arcokat meg ismerik gondolom ott hamarabb elkel, reszleteket meg miert-et nem tudom.
És hogy áll össze a kereskedés kérdés, ha ilyen pöpec?
Mindkettő motornak női tulaja van :) a 9es meg allitolag nem jott be neki ezert elado na
Jó ötlet! Hívjuk fel és mondjuk hogy adunk annyit amennyit a kereskedés ígért! Előbb írták, hogy tudják kié ez a motor! Elő az illetékessel, ha így van!
akkor inkább irjon rám én adok érte 700-at csak hozza el a kereskedésből :D
De igen... Őszintén. Ki az aki beadja ezt a motort, ami kibe-kurva jó egy kereskedésbe, és kap érte kb 700at?
De a lányzóé a 6-os, nem pedig a 9-es, nem?
én meg el sem adnám :D
HA az enyém lenne és ilyen állapotban, biztos nem adnám be kereskedésbe. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele.
akkor nem jött be neki a 9-es ezek szerint
És azonnal eladja, ráadásul kereskedésbe, mert 15000 kmel, meg karcolások nélkül nem vinnék el az udvaráról, vagy nem értem. Így biztos kevesebbet kap, mintha ő hirtedi. A hátsó guma nem az, kétlem, hogy egy csaj 2-3 hónap alatt lerúgja, meg emelőszem sincs. De lehet én tévedek, nem akarok rossz embernek feltűnni, csak tavaly volt egy ilyen pécsett, és ahhoz nagyon hasonlít kb minden.
Tuti hogy nem láttad egy csajszié a motor szerintem 2-3 hónapja lett lepapírozva előtte Z1000-el nyomult.