Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én reggel hatra ! de csak most mentem motoral amúgy kocsival járok
nemrég gyüttem haza Tokajból,nem is találtál volna ithol
Mikorra szoktál menni dolgozni ? Én 7 re megyek a DÉL kertészhez a Szarvasi úton a Mol kúti körforgalom előtt jobbra van a meló helyem.Látni még nem láttalak de hallani már lehet hallottalak :)
nagyon szépp helyeken jártál 5-ös s még sok ilyen kirándulást mindenkinek.
JAJA és a forgalom is türhető csak a geci őzek szopatják a parasztot
Szentes ? s nem látogattál meg :( kunszent fele jó az út minőségre is és kanyarból is 5-ös
Haza hozott a piszok bestia! Sebes a seggem, véres a szemem, és a két tenyeremet nem érzem még most sem. Nagyon szép hely, ha tehetitek mennyetek el oda. Megéri!
Szekikém persze , hogy folyik. Öregautót mindíg a dzsuva tart össze ezt nem tudtad? De meg letakarítod
Tankot úgy heggelj, hogy felöntöd vizzel, különben lesz nagy bum-bum
Legelteted?
ő az én verdám :-)
Bár szerintem az idén már nem lesz mocizás,
de keresnék Eger környékén villamossági szerelőt aki ért is a mocikhoz és nem barmolná szét, mert igy lutri hogy mi a baja
minden megy a benzin pumpa is, elvileg nincs szikra, ki lettek cserélve a gyújtótrafók, de nem az a baj, már az elektronikát is mondták, sőt már mindent ami elektromos, gyújtáskapcsoló, kormánykapcsoló, stb,
benzinpumpa működik?
Szevasztok, egy kis segítség kellene, a zx9r-em egyszer csak nem indult, minden üzemel az önindító is teker csak nem indul, minden kijelző működik, már mindent mondtak rá hogy ezt azt cseréljem ki de ha mindent kicserélek még bontott cuccból is annyiból vehetek egy másik mocit alkatrésznek, esetleg volt valakinek ilyen jellegű probléma a gépével?
akkor élvezd, 6 ropiig húzzad.
nekem meg kilukadt az óóóóópelen a tank, tegnap levettem. kitisztítottam, meg drót korongoztam, lealapoztam, most folyik
mit nem kellett volna
vajon ha lánggal forrasztom lesz csetepaté odabenn.
90 háztól házig ! ja fizetik az üzemanyagom
szép a varratod! és látom vezető -i beosztású fotelben tengeted magad!
ú bazz, az 80 km 2x naponta. ingázol?
hódmezővásárhelyen gyártom az alu fellépőket létrákat meg állványokat
hol dógozózol hogy szentes meg micsiri között ingázol.
ma meek vissza kocsordra, viszek alkatrészt a 6 kilósra. nem akarok esteli menetet megint.
vagy a 6 kilós alacsony súlya vagy a szerencsén múlott hogy nem maradtam ott. a nagy bálna B-t biztos be borítottam volna a málnásba.
jaja
ja...... a sok flippergéphez