Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt nem értem mire írod
üvegszálas?
így kép alapján zsivány lett
kávézik
basi, valami fain matrica szett 98-99-re, valahol a világban?
a sör....
ezt kukkoljátok
kb 2 óra míg megtakarítod ilyenre.
és ilyen lett. először fújtam ezzel a festékkel, a hígítást kell eltalálni.
nekem pont tökéletes lesz amire kell. nem számítanak a karcok.
nincs mit terelnem, csak az igazat vagy semmit.
köszi
köszi
mit mondtam HA
ott nem lesz ha. ha ha ha ha ha.........................

és sok hahahahahaha
biztos el vállalja valaki, de ki? és milyen anyagból.
ez szerintem most passz kérdés.
igen valóban kikeményedik a kábelek szigetelése idővel, főleg a motorblokk környékére értendő.
de ott vannak a veterán 25 -35 éves motorok amiknek továbbra is jó a vezetékelése.
amúgy a bontókban 5000 ft egy kábelkorbács, ennyiért semék szaki nek veszi fel a fogót.
csak esztétika és szem kérdése hogy rakod fel, ha nem ütnek akkor tök mindegy merre állnak.
Szerintem nem szükséges, bár lehet most nagy hülyeséget mondok.

Mivel azok a tárcsák szabályosak, ezért ha minden okés nem is ütnek akkor lényegébe majdhogy nem mindegy hogy rakod fel. Szerintem.... szerintem....
Sziasztok olyan kérdésem lenne ,hogy az első tárcsáknak egy formán kell fent lenniük a felnin mint tükörkép ? Arra gondolok ,hogy az a nem jut eszebe mi a neve ami kotyogni szokott szegecselés vagy mi annak egymással szemben kell lennie ?
Üdv hol keverték a kéket érdekelne 1-2 deci egy idomra kellene elcseszték . Vagy érdekelne menyiért javítanák ki.
Hello idövel nem a kábelekkel lesz a gond hanem a csatlakozásokal azt pedig újra nehéz cserélni mert nemigazán kapsz .
Meglehet csinálni nem arról van szó, de nem lesz olcsó dolog.
Beszéltem vele. Azt mondta hogy hétvégén HA van ideje fog továbbra is festegetni. vagy vagy esetleg hátha megengedik neki amit kétlek hogy fessen abban az új műhelyben más idomokat is....
Ha baj van szóljak.

Úgy érzem tényleg elvesztettük.
Na látod ez is igaz :D de szerintem csak idő kérdése, hogy mikor lesz valami gond .
15 éve éri a meleg nap a hideg hó meg a rengetek esővíz. Egyenlőre csak egy árat szeretnék megtudni meg , hogy valaki csinál-e ilyet ágyáltalán :D
Ha minden müködik faszán én nem biznám senkire mert a gyári az gyári :)
Sziasztok