Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a flex az fontos készülék egy olyan művelethez.
Rendszámtarto Hülye okos telefon
Készül a reneszánsz tartó :)
Köszi a képet! Ott az enyém is, meg a csajomé is. 2.zxr400, 3. zx9. Kik voltak még? Üdv!
most nézem a köpönyeget beszarás.
ez a motor egy volt helyi kábszeres menőjé volt. 400 kategóriában mindenkit megevett vele, naná mert 600 -as blokk volt benne, sokszor óvták versenyeken de senkinek nem sikerült bizonyítani. majd ecceeee a yamahánál rendelt szelepszár szimeringet, na ja a 600-as hoz.
az első egy ismerősömé- patócs- a sodik a haveromé volt. akra matrica virít a shark komplett rendszeren.
tttttéééééééééééééépek!
20 volt mindennel együtt(anyag+munka)! 2 oladlidom , fejidom, ekeidom
esik
Napos időt és szép napot emberek.
nem. november tájékán talán.
nincs mit siettetnem holnaptól agyalhatok hogy mit tegyek fel a 9-re, az idomokat kérik a zöld-ről. ha meg egyezünk akkor már csak a pálya cuccok maradnak, olaj csere, és lehet felkerül a vance@hinnes rendszer, beállítás és góóó, feltéve ha lesz pénz bengára. az első gumipár az eső gumik lesznek.
Lassan össze àll a blokk?
Nekem a haver 25 ért fújta komplett a kerekekkel együtt festék nélkül. Az szerintem nem volt drága.
Mennyire szuper az az ar? Egy oldal idom only?
üdv
megoldódott a fényezés "probléma"
nagy nehezen sikerült olyan festék keverőt találni aki kikeverte a gyári színt (3 rétegű ezüst alappal)

szerintem elég jó lett, figyelembe véve hogy mennyiért csinálták meg egyenesen szuper
Biztos hogy nyitva volt. Csak elég sötét a szekus gyerek. Na meg mindég csukva van a kapu. Mi is úgy szoktunk dudálni. Simán be mehettél volna. Jó kis pálya nem egy gokart pálya. Ott van már sebesség is .