Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tőőlem,,én melózni fogok,,legfeljebb az öreglányoktól kapsz 1-2 cserép virágot....
szerinted annak amit te lemartal onnan hravirozoval nem volt semmi feladata es viccbol tervezte oda a japcsi?
harom oka is van, de nem ugatok bele, nekem mind1 te motorod.
Ne már egy lájtos szombat délelőtt megcsinálod te magad. Ügyes gyerkőc vagy te .
okés.beszélek a szerelőmmel és úgy is mondja hogy megoldja e vagy sem
Nem sokáig hétvégén átmegyek és az ablakod alatt fogom túráztani a gépet

de jó hogy nincs ilyen bajom,,nyugodtabban is alszok..
Na te motortalan, modortalan ne szólj be. Ez nem sutyuki. Ez Japán.
De bele passzol. Ne görcsölj rajta. Csak máshogy úgy tudod ki cserélni hogy szét húzod. És akkor a vasutanak lesz igaza és generálozhatod a motorod. Ha nem baszom el azt az apróságot akkor kb két óra alatt meg van a a csere
má minden made in taiwan,meg kína!ezé!

nehogy nekiess!
Érdekes hogy gyári a lánc és nem passzol bele
jah értem :)
fűrészt? uh.És hogy patentolod össze ha nem patentszemes?
A vezérlő tárcsa alatt van a fogaskerék, és van egy kis alu szoknya alatta. Ebből kell leszedni egy kicsit hogy a láncot le tudd szedni. De csak ésszel mert a szoknya jobb végén a vezérműlánc vezetőnek van az alja és az tartja. Nem ördöngösség, én egy gravírozóval szedtem le. Nem lesz semmi baja. .
fűrészt neki ha hosszúú!
értem.És mit kell rajta faragni?
Én gyári végtelenítettet vettem. Egy kicsit macerás mert faragni kellet de kb 3 perc volt.
Üdv!
Sziasztok!

Megkaptam a kawazsoltitól az árajánlatot.Melyiket vegyem meg szerintetek?


Gyári végtelenített 10000ft
Morse Japán patentszemes 18500ft

Raktáron!

Üdv:Zsolt
4 ropi az a kis szar szűrő.
Montam, hogy ne igyá annyi whisky-t, mert fájni fog a segged!
mi,mi,mi?
pipi dupladinamit
Azt már egy hete kivettem, de nem fért bele az új küllős kerék
Szerintem ki kell venni a hátsó kereket. Jymi mindég úgy
Csinálta :)
Igen, de nem lett jobb. Volt egy plusz karbim abból is próbáltam bele fúvókákat.Kikötöttem a szivatót is mérgemben. Holnap cserélek trafót, más ötletem nincs.