Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezt így online kurva nehéz megmondani.
Szakik kellene egy kis segítség a Guzzihoz. 3000-es fordulatig nem megy az egyik henger, onnantól hirtelen megindul. Benzint kap rendesen, szikra van, kompresszió és minden beállítás ugyanaz, mit a másik oldalon.
a karbiban egyenként minden alkatrészt kicseréltem, szintet állítottam, nem hozott eredményt. Gyertyát direkt olyanokat tettem bele ami a másik oldalon jó volt. Kondikat kicseréltem megszakító hézag is azonos. Ilyenkor mi a retek van?
volt egy csóka akivel beszéltem, azt mondta volt neki is busája meg R1 de ez a B-king 1000 volt a legveszedelmesebb motorja az életbe.
zozo

kitől vetted a vez láncot?Vennék én is egyet
egy jó barátom,előtte busája volt
Ez egy veszedelem! Ki a szerencsés?
tegnap voltunk a nagyvárosban pöstön,és hoztunk egy ilyet
erre nem emlékszem, azt hiszem angolnyeven vannak az alkatrészek. De ha tudsz valamit csak linked.
Megkérdeztem kawazsoltit hát ha tud jó árba.
Magyar?
Van egy hivatalos oldal kawasaki tulajoknak típustól függően az utolsó gyári csavarig lehet rendelni bármit a motorodhoz. Vázszámot és blokkszámot kell beírni és kidob minden gyári szír szart....

Régen tudtam ezt az oldalt, de most nem találom.
így van ezzel tisztában is vagyok. Sajnos nem láttam milyen anyagból van később meg már mindegy volt. Attól függetlenül lehet már mosás előtt el lehetett porladva. Nem tudom!
Viszont az ilyen szivacsos dolgok nem szeretik az oldószert ennyi idősen...szóval ott lehet a baj.
Lehet, de alapos fajta vagyok. Most már ki kell cseréljem azt a szart
Hmm...
Szerintem túlzásba viszed ezt a mosogatást
Hát figyelj, szét szedtem az egész airbox rendszer és kitakarítottam.
Ezt is meleg oldószeres vízzel. Lehet ez tette be neki a kaput nem tudom. Én csak jót akartam. Szóval ez olyasmi mint egy benzinszűrő vékony szűrő anyag mögötte meg egy szita szerű lemez támaszt be. Na most nekem ez a szűrőanyag vagy az idő miatt elporladt, elrágódhatott vagy a mosás eredményére ment tönkre mert ez a betámasztó szitaszerű lemez mozog belül. szerintem már nem igazán látja el a feladatát. Jobb ha kicserélem.
Számításaim szerint 3-4000 forint között. Mi baja is van, mert az előzőből nem bírtam kihámozni. Amúgy azt kell takarítani néha? A könyv szart sem ír.
Abban biztos voltam, hogy nem puszta unalomból tették oda.
pedig az letfontosagu
Ez a szűrő biz-basz nekem mintha kicsit megment volna, és az a fém rács ami a szűrő mögött van belül kotyog,,,mászkál. Szerintem cserés.
Mennyi lehet egy ilyen szar?
Lyukas a tank?
jo mod van himi hus meg krumpli mindig van
el mondom neked ugy hogy el basztam be feszult meg kurva kemeny csavo vagyok es kicsit tulhuztam
Látom azé éhen nem halsz,,,van krumpli bőven..
Hogy törik az el?
Balesetes gép volt és megvolt repedve, vagy nem értem.
Váz nem repedt sehol?