Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert nem árt be jelölni hogy lett levéve és melyik oldali
züd hasszázas kwasakit
1100ert elvittem volna vonattal vasarnap :-)
Szia H-Limo milyen motort árult annak idején ? Mielőtt a 10-est vette ?
Sziasztok
Megpróbáltad többféleképpen is felrakni? Egyik ismerős egy szétesixerrel járt így, de addig forgatta, amíg végül jó lett...ő is csak lesett
köszönöm 4 nap mire ide ér

hengerfő?
Pakkot feladtam.
Levélként ajánlva.1185 Huf volt.
Üdv
kawaszeki@freemail.hu
Szia Teve,
Van Viber-em.
Ott dumcsizunk majd Cimbi!
Írok mailt, rossz a hangkártyám.
Csak 1 pèlda multkor licitàltam egy elõl sèrült tizedesre 500 fontèrt sajna gyorsabb volt nàlam az angol de iluen vètelek mindig vannak. Aukciostelepek yele kis sèrülèses vasakkal. Csakhàt ugye a hazaszàllitas meg ha az ember talpja akarjavrakni otthon nem àrt szamolni a regadoval sem alkatreszenkent viszont jo buli kiàrulni egy egy olcson szerzett vasat.
Itt màr elõkaptàk a vasakat egy egy jobb idõben folyamatosan hallom a szabàlyzàs kõrüli mocikat. Hu de hiànyzik màr.
Üzlet mindig van. Innen csak viber vagy skype a szamom ott van vegyel fel irj ràm es felveszlek skypen sosem latlak. Ugyhogy viber.
Gabi ha van üzlet csörgess meg!
Szasz oszi igen elek. Te nincs veletlen skyped vagy vibered. Akartam veled dumalni . Skype hsskft viber a regi szamom +36302129853 irj ram es fekveszlek. Jol vagytok rendbe minden?
Cső Teve!
Te még élsz bazz?
Itt màr tavaszodik. De sajna az itteni bestia nem àll mèg startra kèszen. Majd talàn àprilis vege felè. Addig dekkolunk. Utàna gyiiiii
szeve teve
kérdésedre válaszolva: szar
Szasztok 9esek. Mizujs othoniàban? Mien az idõ.?
oszt ennek kuplungjáva mivan?
Kawaszekis!
Téged ajánlottak abból kifolyólag, hogy lenne 2 db első féktárcsám, amik igen szépen lógnak a szegecsek mentén. Az egyik kedves fórumozó azt írta, keresselek téged, mert Te tudsz ajánlani jó, és olcsó szakembert, aki segíthet nekem. Ma érkezett két db bontott féktárcsa, amit rendeltem, de sajna vitézül rázta a motor elejét, így kénytelen voltam visszapostázni az eladónak. Így most sajna nem tudom mi tévő legyek, 2 db új tárcsáért nem vagyok hajlandó 100 000-et kifizetni.
Szép a gép kiprobálnék egy ilyet