Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na majd átugrok Szarvasra ha jó időnk lessz s meghallgatom majd össze hozzuk.
Tese szarral gurigázol :)
De lecserélem mert egy rohadt nagy nyitott rendszer van rajta. Négy az egybe ,ráadásul ful hatvanas nyílás végig. Kis fordulaton csak dadogós a hangja és csak fent simul ki.
őőőő aaaaa jajjjjj azt a Leo vince SBK -nem akarod lecserélni ? lol ilyet keresek de nem találok jó árban ,hangja mély dübörgős ? Gratt hozzá
Szegény motorrr


te is a motor nélküliek táborát szaporítod.
hogy kicsit nehezebb legyen annak a vadállat 1,7d unónak!
Tényleg jó vásárt csinált azzal a futóval. De miért tettétek rá azt a motort ?
egész nap esett :(
Holnap ráérsz? Esetleg este?
Manuál nem ért még ide :D
most már csimbié...

Na a motor elő készítve a tavaszi nagy takarításra és a vezérműlánc cseréhez
Kurva jó buli csak időbe kell menni hogy legyen Sátorhely! Jo koncertek jo helyen és ammi a legfontosabb normalis szervezokel
Köszi megkaptam
pakolnom kell , holnap küldöm.
9r manuálokat átküldöd ha khi? :(
Mailom tudod.
Köszönöm Szeki meg van
Mert sehogy se érsz rá holnap? :( (vasárnap délelőtt?)

Mást meg meghekkelem ideglenesen holnap, a legvége bibis a kábelnél...
mivel sirok gyanítom,hogy elmarad,nem lenne szar elmenni jészboldogházára...ott aztán lehetne osztani az észt jól bebaszva,,,,nhorbi77cimborám is meg szokott ott jelenni...
valahogy hekkeld meg azt pipát
fúúúúú, ha rákezdenék
a múltkor belinkeltem egy képet a komcsikról és össze kapott a fél fórum
már nem írok sehová mert sajna látom hogy dilettánsok vették át a szöveges hatalmat.
politika: hhhhhhhúúúúúúúúú ezek barmok. eszik egymást
valamely csatornán láttam hogy a szocisokat leugatták a műsorban mikor a fidelitas ganéját kezdte széthányni.
szal csittelek. és próbálok gyűjteni a szezonra, ha nem lesz motor akkor kocsival, de ott leszek pár bulin
a szezonkezdő jászboldogházát kipróbálnám, és remélem lesz pár pályanap is. eccerű pénz kérdése az egész.
Vasárnapra jóidőt mond!

Holnap összefutunk?