Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teccikérteni lehet venni sarokcsiszolót meg fúrót a teszkóban kétezeré is meg létezik fein, aeg, metabo
A suzuki a 4japán közül leginkább a tömegtermelő használati cikk gyártó márka!
Egy Kawa fényévekre igényesebb megoldásokkal több km -t megy el!
hát az az igasság,hogy azzal a motorral dolgozni jártam,abba szaladt is KM-er a többi motoromba meg egyhejbe raktam het 1000-ret a legutóbbiba meg egyhelybe ezret,egyik évbe mikor ujdonság volt 12000 sikeredett,a következőbe már csak 7000 nem igazán vagyok 7végi motoros,mert amikor csak lehet ráülök és megyek vele,elég sok felé el is motoroztam,akár csapatban is,külföldre is ()nem csak moszkva ) tehát nem csak a következtő uccai kocsma előtt nézegetem és rajoskodok a tizenéves hugyos picsáknak,tetszik érteni Mérnök ur?
hune?
nahh, wsbk vb philip island
ááááááá ezek előre tudták hogy rendelni fogsz, budaörsön volt lezsírozva, csak vártak pár napot had idegeskedjen a megrendelő.
Csak próbálok beilleszkedni a sportmotor színvonalára!
Nézz végig pár galériát meg olvass bele a motorszerelés topikba
Komolyan mondom némelyik felhasználónak inkább megveszem a fizetésemből az óvszert, csak adja a drága jó isten ne legyen belőle még egy hülye
te mennyit ittál ma este?



de őszintén!

vagy -csernus szavaival élve- BARNÁZTÁL?
bódogszágosz szülinapot adjon az úr neked!
a répád száradjon le hogy nem voltál képes a szünetben meg csörögni hogy lássam a míves óóóóóóóóóóóóórcádat

boldog szülinapot Erikának!

köszönöm basi!
ez igen, seggre ül a csákó!
Szeki!
Ami Japánból kellett cucc ma reggel megjött!
Hétfőn postázom neked!
Ez nem kamu!
4 nap!
az olaj infokat.
Boldog szülinapot Erikának,Jimynek ,kékvérék
No, az ám, boldog születésnapot Erikának!

Köszi!
Jimykém Sok bódóg születésnapot
Onnan tudom, hogy ma van, me az asszonynak is ma van
Kitettem magamér. Elvittem szeki városába a főnix csarnokba rómeó és júlia musikelre
Ha nem az ellenkező irányba laknál téged is elvittelek volna szülinapod alkalmábúl, legalább nem untam volna magam halálra
Azért a GSX-R 600 topicban van 150 000km-es K7 600 szóval inkább ne.
linkelt be valamelyik szutyukis topikba
a cimbora km-óra állása zx6R
az tuti faxa már hiányoznak az ékezetek az írásodból.
a gsx!