Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tééép
klacko na ez igen ez már szép
Inkább nem írom le a véleményem róla, mert sértődés lesz.
mert párszor ráfaragtak már az ilyen behozott motorokra ami aztán a nyakukon maradt mert nem mentek érte.


szerintem: én személyesen mennék el hogy bele nézzek a szemébe -nem röhög kúltúráltan olvas tovább - és letenném a zsét meg a címet ahol leledzik a jószág. papírt faragni az ügyletből és várni a paripát, épp útba esnél jövet.
HFA2706 szőrös olyat vettem.

Szeki neked is köszönöm az infót, enyémbe pont fordítva volt belerakva a szűrő. Ezért volt a dilemma mivel a manual is a karbi felé írja a fémet.
www.idokep.hu -- radarkép

Itt tegnap este meg reggel hajnalig szakadt, ment el arra felétek...
ezért vegyél 251-est
Na nézd már mihelyst elvitték rögtön váltó bajos lett a kawa Csak poén volt . Teljesen mindegy hogy milyen lesz. Ha gondozza akkor nem lesz gond vele.
egyébként még nem láttam soha olyan autót,motort,traktort,fünyírót,motorfürészt,stb.amire valaki ne mondta volna azt,hogy nagyon jó,és valaki meg azt hogy szar!
Kawasaki is volt már váltó bajos nem egy,most is azért bontogatod a motorokat mert igény van a cuccra!
Murphy törvény:ami elromolhat,az el is romlik!
Az tény hogy ha már nem kawa akkor mindenképp egy honda lenne. Annak idelyén egy cb 750 el kezdtem. Na az elnyűhetetlen volt.
ez űrjármű klackó számára
a zr7-re nemet mondanék, az ős z 750 blokk van benne modernebb karburátorral. NEM!
de a hornet 900 a világból kimegy, mondjuk nincs sok belőle, még rosszat nem mondtak róla, egy kisebb fogaskerék előre és jobb lett a fogyasztása és a pörgőssége.
jópárszor hívtam,mindig lerázott,hogy most ne tudunk beszélni,mert kint van,küldjek sms-t!küldtem,válasz semmi!szeretnék velük olaszból motort hozatni,amit kiválasztok,de ne nagyon akarózik neki,pedig arra járnak!
nem baj,majd kimegyek én valahogy!nevetséges árak vannak kint!
visító 5. fokozattal. a 21 században.
és a gyár azt nem mondja hogy szorrrrri, kicserélem?
azért mert sokat futottak a motorok?
álló helyzetben nem kopik!
mond ki mit nem tettek meg érted adriánék?
akkor borotváld le ,már nem divat a szőrös
ezzel a lég-olajos blokkal a világból ki lehet menni
ne zárkózom én el semmitől!ez is tetszik,az sőt a honda hornet900,zr7,de legjobban ez jött be!

olvasom a fórumot,de ott nagyon meg vannak elégedve vele!
nézelődöm még!a grandés komáid nem valami segítőkészek viszont...
itt végig szakadt az eső, cunamiba motorolsz?
megjött a többi manuál is.

A 4db pipára találtál már ki egy árat?
Most már a holnap nem fontos időpont, de március 9. vasárnapig hozzuk össze a talit...