Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezert mar meg erte meg venni jovolt be nyomtunk melle egy szatyor demont es most fasza
köcce
akkor most mégis méééééééék?
2év? mint haveromnál évente 1000-2000km az xx be?
Akkor tényleg jó motor a szutyuki, mert 4ekm alatt nem esik szét :D
vaz?
komolyan!csak azért szeretném tudni,mennyi az annyi!nem szeretnék 2-300 ezer forintot fizetni egy hazahozatalért,mert van aki ilyen magas lóról indítja a dolgot!
csak ha komolyan gondolod.
van is neki egy eladó
ne veszekeggyetek mááááááá!

lehet veszek egy Yamahát ,azon minden jó,fék,váltó,stb!soha semmi baja!
Sedu biztos kiáll mellettem!
én szeretek motort szerelni!és ha lesz valami baja?alkatrész annyi mint a szemét hozzá,majd megcsinálom!
nem fogom szervízbe vinni,meg szerelőhöz se...
csimbi meg már issza a birs pálinkát,amit adtam neki,mivel az áldomást nem volt módunk meginni mert ő volt a sofőr!

egészségére!
igen,hát a lelki válságod a suzuki KB 2 évig nyüztem egy lég-olajos gsx-et...és érdekes módon nekem nem darálta le a váltó az 5-et,sőt,semmi baja nem voilt el se adtam volna ha akkoriban nem nyirja ki magát 2 haverom is motorral............de hát kawasaki az isten
rendes motornak vízhűtése van.
Azok a váltófogaskerekek nem véletlen esnek szét és mindent a kopadéka szétkúr a blokkban!
Részletezzem tovább?
Megaztán úgyis csak szutyuki.....
egyébként ha kissé közlékenyebb lennél akkor adnék telefonszámot mert most volt bontós vásár olaszországban a múlt hét végén, lebeszélnék a tulajjal a szállítást -átvételt és elhoznák. csak ahhoz döntened kellene meg elindítani a folyamatot, lehetetlen nincs , az álmokat meg lehet valósítani.
döntsd el méééket szeretnéd és rákérdezek hogy ki vállalja be. lebonyolítás+ szállítás
erről a pár linkről azért látszik,hogy még mindig van üzlet ebben a motorkereskedésben!
mielőtt félreértené bárki,senkitől nem sajnálom!megpróbálhatja más is,autózni ezer km-eket,kocsiban aludni,kockáztani,stb...
a grandésok jól csinálják egyébként,mert a motorkereskedők nagy része leragadt a robogóknál,vagy ha nagyobb vasat hoz be,akkor meg drágán adná!ők meg csak nagyobbakat hoznak be...
nem lesz irjad csak szeretek olvasni csak jóóóóóóó bőségesen fejtsd ki mint ahogy Cápa szokta
keresd tóth gyulát az alkatrész topicban, ezzel foglalkozik.
küld foglalót, és érte fordul.
alkalmas paripa
ez retró imazuma