Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menne a franc motorozni, hideg van az aszfalt is hideg inkább tavaszi karbantartás és takarítás. Amikor jön a jó idő akkor meg dzsíííííííííííííííííííííí
Ha kell valakinek akkor van még egy 95-97 es kawához zsír új levegőszűrőm,egy gerincvédő teknőspáncél is Meg egy zsír új Alpinstar GP PRO kesztyű is eladó fehér feketében.
Csak 10km került a zőcségbe, belém meg egy Pesaro névre hallgató pizza.


Franc a felhőkbe.
Szóljál ha kell, Zsoltitól rendeltem gyári csomagba van még. Szét szedte s szerelő és kiderült hogy a spanolóm valamiért belustult .Ezért ha kell valakinek akkor szóljon.
Erre is felhős,és akkor mi van?
1.jó estét.
Jó lesz az még neked is
Ezek a motorok kimennek a világból is, felesleges lecserélni egy új 4millás gépre....

Valakinek egy hiflko204 szürő occó kici pénzé? vagy csere hiflo 303 ra?


egyik kawához tévesen rendeltük havernak, mert ahány katalógust néztünk annyi féleképp írták, hol 204 hol 303 :(

Sok kawához jó a 204!
Bontatlan vadi új! 1800volt oda adja ezeré vagy csere hiflo303 ra.
Nekem lehet h cserélni kell, jövő héten derül ki...ha kell szólok
Üdv urak. Valakinek 98-99 es évjárathoz gyári vezérmű lánc ?
Kiderült hogy a spanolóm volt beragadva ÓCÓ KICI PÉNZÉRT.
köszönöm a közben járásod, ha engem keresnek akkor és is megkereslek.
Na megvolt az első idei kör Melegem azért nem volt, de ki tudtam próbálni a felújított hátsó futóművet. Fasza lett, de majd pályán kiderül mire képes. Még pár apróságot megcsináltam, ledobtam a régi olajat...de még van tennivaló, a szezon még odébb van.
üdv
Jaja ne is mondd..
itt felhős
Motoros szép napot motorosok!
eeeeez? na ne nevettes
főnök ki az a korporésön
régi klasszikus
Nincs több beépítettség
egyenlőre a mastit is az udvarba kerűgetem jobb hijján, köll má a fasznak ennyi roncs, bár ami van az mind munkához köll
Mert szomjasak inkább éhen döglenek.
pénzt piát nem adok egyik nek se szoktam kenyeret meg ocsó párizsit venni de valamiért sose fogadják el
Na és mennyit ment az a sz@r végül is, mert csattanó nélkül nincs katarzis