Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz
gratula csimbi!
te agyon iskolázót már készen hoztam.
ha jó a motorja akkor 0w a felső meg negyven és ne gagyit mivel a hűtése gyengép mint pl egy autónak és meg égeti a szar olajat
Klacko zavarhatlak,1kérdessel vagy már bulizol? Van egy benzin motorosszivattyúm 4ütemü,milyen olajat rakjak bele,mehet a gagyi vagy valami speckó kell hozzá?
helyes,töröld át az uj motorod,hörpincs fel egy páleszt és irány mulatni
nem karatéjozok én
kezdődik a karate
mire gondolsz ez alatt hogy szegény motor ?

lehet hogy a régi gépem nem volt esz szépség díjas de az nem is füstölt kéken
Te nekem ne üzengess csak találkozzunk a fórumos bulin
a manuált még nem küldtem el mert van gond elég.
egész nap csak alkudozók hadával küzdök.
sztán az 5-6 telefon váltás után csak kell a cucc, addig este lesz.
kiesett a blokkból a váltó és a kuplung, olasz volt de mint az új
a főtengely csapágyak és a főtengely állapota olyan hogy ha meglátná a csákó akinek a váltó kell, oda húzná a kukát és belesöpörné az ő blokkjának a maradványait.
mondjam, fájt a szívem szétszedni
minden tömítés eredeti, szilikonnak és egyéb tömítő cuccnak nyoma sincs nagyoló szűrő tiszta jó tulaja volt, nem kerekezte ki a belét
Én is visszaraktam ma a felújított rugóstagot, de majd csak most jön az igazi meló, elejét kell összerakni meg nálam is vezlánc ellenőrzés, szelepfedél tömítés cseréje stb. Csak meg kéne állítani az időt, mert abból nincs túl sok jelenleg
akko csinájá szalámit
Már nálam van a lóhús.
Nem azt írtam hogy a leghangosabb hanem hogy üvölt. Mi van rád jött az ukrán nátha
haggyadmár itt a leghangosabb a Pipi 1200-es esssssss-e volt
gratula Csimbi,jó vásárt csináltál vele csak ugy pörgezsd ahogy én egyszer bár nem féltelek etéren
Azt tudom ha a haverral motorozunk és ő megy elöl akkor nem hallja a saját motor hangját annyira hangos.
Jól megy a hegesztőnek, gyorsan össze vart magának még 1motort.
megtákoltam a pipát, most kaja aztán olajcsere ha bemelegítettem a zöcséget.

Szeki rád várni vazze, ettől még holnap délután összefuthatunk, mert kitudja meddig birja a hackelt pipa.
Úgy is fizukor gyertyacsere miatt bonthatom le megint a légszűrőboxot...
egy elérhetőséfet tudsz adni?
még karámban a vadállat de csimbi kifogja engedni