Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg generátor/kuplung deklit nem tud vki olcsón? Vagy szakit aki megheggeszti a magnéziumot megbízhatóan? A kuplung felőlit az előző gazdi offolta le, a generátorét pedig én(eldőlt a bejárón, bezúzta egy gané kavics).
Hány mm van rajta ennyiért? Meg remélem figyeltél az átmérőre, a C-re igen ritka a jó tárcsa.
Én USA-ból hozattam magamnak ismerőssel, volt vagy 21 ezer forint. 4,9 mm van rajta (5 mm a gyári ugyebár).
35 lesz a tárcsa(2db), plussz posta. És most per pillanat nem is találtam itthon másikat. Lenne kínai, de oly sok a vám+posta, hogy a gatyám rámenne, meg ez csak gyári.Elvileg jobbnak kéne lennie, mint a kínai óccónak. Meg megbeszéltem a sráccal, ha hullámos, vagy bármi baja van, akkor röpül vissza az ungarische postakocsival.
Mennyiért vesztegették a bontottat? Amikor én kerestem 50-60 ezrek repkedtek....
Igen, ez a 6000-es vételár nem gyári, csak simán szinteres. Viszont ha azt nézed, ezért az árért nem is lehet rá semmi rosszat mondani
Ezt ne is mondd, holnapra lesz itt a két tárcsa.
Amit annyiért kapsz az nem gyári ott sem. 36-37 dollár odaát egy nyeregbe a betét kint, és ugye kettő kell...de tény, hogy a 8e ft/oldal az kb. fele, mint itthon. Kintről is sokszor megéri rendelni, még ha áfát kell fizetni rá akkor is.
el sem hiszed milyen karcsu pénzért meg csinálták a 2tárcsát
remélem el jön vele és meg füst tesztelhetem
Igen, én is csak ennyi "rosszat" hallottam a ragasztott betétről, hogy kormol, de fog rendesen. A szegecselés későbbre marad, holnapra jön meg a két bontott tárcsa előre.
tett már rá fasza plexit,megmosta,stb!élvezi!
jól teszi!
aki nem tud horgászni,az nem fog halat sem és nem is eszi
nekem is ragasztott betéteim voltak,kicsit kormol de ragad 1ujra is a tárcsának a szegecseit kell préselni,azt hiszem,de ha Szeki előkerül velebeszélélj ez ügyben
én meg rendeltem a sugómotostól fékbetétet!
szinte ujakat küldtek,igy előre szinteres ferodó került,hátra meg gyári nissin!
kérdezzétek meg csimbit milyen a fék rajta...
és azt hiszem valami 7000ft volt az egész,előre,hátra+posta
Szeva lackó ide hallom, hogy csimbi rángatja a volt gépednek
Tőllem légvonalba csak 30 km-er
Ekkora baromságot már régen olvastam
És aki nem tud főzni az nem tud enni sem?
vagy nyomsz egy "f5"-öt..
Az nem volt rossz ár. De a legkeményebb, az USA-ban 6000 Ft a szett(első-hátsó), szinteres, de mire ideér+áfa egy huszas:(((((((((Ennyit az UNIÓ előnyéről, meg hátrányáról.Meseszépen védi a saját piacát, de ennek mi isszuk meg a levét.
Nevetni fogsz, kifogtam egy -40%-os akciót ebay-en, és Izraelből rendeltem Így a két nyeregre való lesz 14500 szállítással, plusz az áfa, ha a vám kifizetteti. Ez holnap vagy kedden derül ki, amikor megkapom...(vámon már átjött). Itthon egy nyeregre való kerül 14-16 ezerbe tudtommal, ha nem többe.
És mennyi volt a gyári?
Hát, most gyárit vettem, majd kiderül...
Nekem is szinteresek a betétek, jók, de határon van kopottságuk. Egy debrecen melletti srác most fogja újra ragasztatni az egész garnitúrát, ha minden jól megy 8000 körül + posta.
Köszi. Így tényleg működik!:)))
uj hozzászolások felett erre katíntassz Fórum- Kawasaki ZX-9R
Bocs, de béna vagyok.Hol bírom frissíteni a fórumot, a legfrissebb hsz-ek miatt?