Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ez kérdés volt, akkor nem, itt sem jó.
Sziasztok nektek sem jó a képes motor fő oldala nem jeleníti meg a hirdetéseket .
Így van, az a baj hogy ahogy látom a városiakat. Elég jól élnek. Simán telik olyanra ami számunkra Luxus....
tudnak élni? szerintem nem az az egy tál rizsre valót kereső camping bicajos melósnak van olyan verdája
a vanból te is én is más is tudna gazdálkodni, a kevésből rakd össze
Helyi fószerekkel! Tudnak motorozni, tudjak mi a jó! Gyári fékeket dobjak a kukába....felni csere....nyalámságok. Tudnak élni!
a wsbk második futamán elpukkant egy gixer blokk, remélem hogy a videók között az is fent lesz úgy mint sykes tüzes motorja.

azé ez erősen csuklófüggő nem?
Sokat eszik?
Nekem 4,5 -el elmegy! 100 km-en
6 fölé meg még nem ment!
Igazad van Csimbi. Annak idején a simson is akkor füstölt ha sokáig nem húztad és telezabálta magát. Utána ment a szúnyog írtás. Ezért tépjed a száját nek 11-12 e körnékén járhatsz vele mert alatta beköpi a gyertyát
jó van na azé vissza kellet vágnom

persze mivel sport motor 11ezer környékén érzi jól magát
Az én motoromban a vázon kívül minden ki volt már cserélve és így tényleg jó Az első motorblokkot és a futóművet kiegykerekezték belőle a többit meg csak azért cseréltem mert fiatalabb jobb alkatrészt akartam bele. Szóval az én motorom nem jó példa
Ez legalább később is eladható lesz, de picit sokat eszik.
Rendelésre semmit sem fog hozni, annak se aki 3-4 motort vett tőle
Az utóbbi 2 évben én sem tudtam tőlük motort venni, alkatrésszel pedig átbasztak Nem ilyenek voltak...
1

nem lesz Klackó úgy adta el csak a motorját csimbinek, hogy köteleztette arra, nem lehet neki csak a ház elé kitolni és mosogatni
Csimbi be sem indíthatja a vasat mert szerződést szeg
Há kap ez is majd nem?
Én sose mondtam hogy tökéletes a ződség ,sőt,irkáltam is hogy azt a 3-4 decijét becuppantja 6000-en
sértődés ne essék,csak arra írtam hogy mostmár ki lessz kormolva rendesen... ,vagy nem?
1. futam győztes GSXR1000
eurosport
hát akkor én most mit csináljak?nincs pénzem csak suzukira,BMW-re,meg Omegára a némberekről már nem is beszélek
nekem nem ártott a drágaszááág, mert nem veszek szutyukit magamnak

Tudod megválogatja az ember autóból és motorból mit vesz, hisz tudod a listát első a motor második a kocsi harmadik az asszony

Hmmm Alfa75 vagy Alfetta gtv6
téleg nem értem mért stresszelsz enyire a suzukikon hát mond meg mit ártott neked az a drága jószág?
Meg aztán nemrég olvastam a bandit topikban ezek a suzukik olyan jók, hogy többnek is tönkrement a fokozatkijelző kapcsolója.
Érdekes a kawákon az üresjelző kapcosló is olajba fut(szerintük az olaj a gond, szerintem meg a felirat a motoron) és még egy elromlott érzékelőt nem láttam kawákon, az öreg szaros gépézéken se!
Na meg minek kijelző, sokat pörög felfele váltok, keveset pörög lefele váltok, az ürest meg részegen is megtalálom a piros lámpánál, mert van 3db 4mm golyó a mi váltónkban!