Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fasza
ezt nekem is el küldhetnéd szeki !
https://picasaweb.google.com/D..." target="_blank">service
csá
holnap kettőre megyek érte

nagy nehezen de össze jön lassan
elment?
elküldtem elméletileg ott van, jelezz vissza.
horvath.jozsef.1984@gmail.com ide jöhet...előre is köszi...
szasz csimbi! motor?
persze ott a kocsma mellett ahol multkor voltunk csak hát te nem emlékszel rá mert széné ittad az agyad
zozó
email cím?
nem tudom feltölteni a pdf fájl-t.
2000-2001 service manual. remélem jó és segítettem.
Akkor ezek szerint mi jól állunk. Orbanisztánba jönnek költeni a szlovákok meg az osztrákok is, hála a gyenge forintnak. Pedig mi is az EU-ban vagyunk
Tök mindegy hova tartozol, úgyis kiszívják a véred. Itt már csak azt döntheted el maximum, hogy mennyire és milyen gyorsan.
Ez falván van?
Te bogyesz ti még nem mondtátok soha az ukránoknak, hogy az UNIÓ az nem ám egy kánaán
Nem gyanús nekik, hogy az únióból mennek hozzájuk vásárolni és nem pedig fordítva?

Az európai únióhoz való csatlakozásnak nem alap velejárója a seggemi egyezménynek, úgyhogy határ még lesz később is ha netán csatlakoznának, viszont a cigi már nem lesz olcsóbb mint itthon
se a benga
abban biznak Pipikém,hogy a havibért és a szinvonalt is fel viszik ja,és ugye nem lenne határátkelő az unios országokba
látod Kék,erre nem is gondoltam de féltem volna hogy meg eszi a tehén
Nagyon bene vagy nyilvan akkor te is ezt csinálod
Braunau am in ranshofen sparkasse
Még mindíg azt írja,. hogy ez a funkció hamarosan elérhető lesz
Énmá nyomnék fő mindenkit meddig szüttyögnek még ezze a szarra
Csimbi munka nélkül gazdagodik
Ezt árfolyammal történő spekulációnak hívják, egy-két éve tiltva van, úgyhogy csimbit főjelentem előszőr ide a moderrátornak
311,85 jelen pillanatban, erre még leszámoják a saját hasznukat kb. 300 ft-ot lehet kapni most egy juróért. 328 nem is volt még soha az árfolyam, ha bank ad érte annyit akkor eleve legalább 340 nek kellene lenni.
Hol van ez a bank?
van 70 euróm megérné elszaladni átváltani