Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor e havi béred kezdi el érni a kinti színvonalat.
Bogyó ha neked is zöld BMW lett volna biztosan nem romlik el.
Nem csak náluk ma voltam a helyi bankab ! Itt egy juroert 328 forintot adnak cserébe
Nemtudom mán mér örülne Úgy fölb@szódnának náluk az árak, hogy egy hideg szódavizet sem tudnának megvenni egy havi bérből.
fingom-fogalmam sincs mért akarnak ezek belépni az únióba, az okosabja már inkább menekülne onnan.
jimykém pont ugyanezt írtam volna ennek a felvilágosulatlan bogyesznak
most kapom a CD-T.
Jó estét eberek
nesztek kacagós majmok
Meg a platós Roburnak
Télen -10 be már nem indult,,aztán alá a pörzsölőt oszt melegítés...
Svájcba meg lérdemes kimenni ha van veled legalább 3 jó bögyös.seggen sőszemély
azért irtam mert tudtam okoskodni fogsz ment a számlátokra ?
Svájc nem kilépett, be sem lépett.

A gazdasága meg mindig fel van lendülve.

különben meg Magyarországnak rég ki kellett volna már belőle lépni nézd meg svájcot,kilképett és véletlenül fel lendült a gazdasága
unió egy árasitana mindent,és az nem jóóóóóó,nekem,meg Putyinnak bár a sok rabszolga akiknek egy havi fizetése ódaát,átszámitva 18 ezer Ft,na az örülne az unijónak
isten őrizzen hogy csatlakozzanak akkor vége lenne minden biznicnek............és ezt tudják odafent is,mert ők is ebből szaladgálnak luxus apróságokkal
bogyó te mé nem vagy tüntetni ?! ott kellene dobálnod a molotowokat neked is hogy csatlakozanak az eu-hoz
el küldeném neked is pipi de veled az a baj hogy 95millióval sem tudsz elszámolni,nem hogy az én kis pár mikulásommal eküldöm és az nuj mosógépe az asszonyodnak mosás közben,azonnal küldené a NAV-nak ez nem jó buli Jimy meg a gáteren el tologassa oda vissza egy párszor,meg a VEC-el is viszi pár kört és már tisztán küldi vissza nekem,
a 4-es ifának gyujtottunk alá annó,de az inditás előtt
Alá kell gyújtani