Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4db. O gyűrű csere megvolt!
Már nem engedi át a benyát :P
1998tól eddig bírta :(
Szeki tegyél lécci el gyertyapipát legalább egyet, de eltehetsz 4db t is!
Egyik pipám cserés!
Köszi!
350-en pénzért.
sajna csak K1 750-et tudnék neked.
ez már a jövőben játszódik
naaaaaaaaaaaaaa
csak úgy lökné a hátulját
Megyunk Tajpejbe is.
Akkor meg jo vagyok mert sem szoros sem nagy darabb nem vagyok. Bar ha igy haladok a hamburgerezessel meg a pizzaval akkor lesznek gondok. Mar nott a kis belem.
Jah én tajpejben voltam leginkább.
Csak hogy megdöntsem a nagyf.szú európai elméletedet, a tajvani kis bukszák nem annyira szeretik az európai férfiakat (vannak más országok ahol igen), mert nekik a többség túl szőrös és túl nagydarab. A fiatalabb korosztály esetében legalábbis már az ilyen justin bieber féle helyi kis popsztár taknyok a menők. Persze van kivétel.
Lent lakunk a szaloda foldszintjén. Ha tàncol a pohàr a polcon én mar szaladok kifele a placcra. Van itt egy jó par kanca. Vasarnap voltunk valami lampas fesztivalon. Több ezer ember. Na ott voltak olyan kancàk agyam ledobta a szìjat. Nézzznek mi ket mint az allat. Fotozkodnak velunk. Mi vagyunk a helyi nagyfaszú négerek.

Amugy ahol mi vagyunk Taichung city.
Na igen, akad 1-2 jobb eresztés. Azért a kaját leszámítva nem rossz ott. Remélem nem lesz földrengésben részed, én anno egy 6,1 erősségűre keltem
Az a helyzet hogy mar a Mekitől herótunk van, a pizzatol megint csak, a KFS tol megint.
Ma veszem itt a karajt bepacolom oszt sutom ki kìnomba. Ezeknel minden édes. Vettem kenyeret hogy nimà kenyér oszt edes mint a kalacs.

Egy amiert itt maradnék azok a buxàk. Ha de egy jo no var otthon szóval màrciusba megyek innen a picsàba.
én is mindig dögöt eszek nem vagyok én kanibál.....
Hát hallod, ha nem vagyok oda az ottani kajákért, akkor igen nehéz bezabálni. Nekem bő két hét alatt egyszer v. kétszer sikerült
aszt nem mindegy mitől hízól
Menj McDonaldsba vagy Subwaybe, meg van ott másik burgerező is (most nem ugrik be a neve), az sem rossz A fővárosban vagy? Mi a IOI (One-o-One) aljába jártunk többször, ott egész normális kaják voltak. Ajánlom a japán kajáldákat, azokban kevesebb a felismerhetetlen kaja
Jaja a vizes törűlköző baszik megszàradni.
A kajàval nem vagyok még kibékülve. Ezek megesznek minden dögöt....
Két éve én is voltam. Kissé szopó az az állandóan párás idő...de amúgy zsír hely, meg kell nézni egyszer-kétszer
Ez Taiwan.
Ez melyik ország pontosan?
De itt is tél van, csak nem olyan mint odahaza. Azt mondanom sem kell hogy kibìrható.
Àhhh tegnap 24 fok volt és napsütés.