Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak a fantomasnak volt eltünös toll
csak a zsidesz neve mellett fog
mit variálnak
na megnézek még egy drábik vidit aszt elfexem császtok
és vigyetek saját tollat is,mert még állítólag azzal is variálnak ezek a szarok...
Nos négy éve én is a jobbik mellé bigyesztettem az x-et
Legyünk egész őszinték nem lett eredménye
Ti most mire számítotok? Szar és picsa az eddigi kampányuk, kifelé meg alig kommunikálnak, ömleniük kéne a média minden szegletéből, de helyettük csak a zsidesz rezsiharc hallik el a nyuggerekhez is. Azt, hogy angliába kimennek 100 szimpatizánshoz, aszt dugva kell kampányolni, mert a 4-ik helyről is elzavarják őket, ahol a saját rendezvényükön több az ellentüntető mint a szimpatizáns elég rossz ómen ám
Majdnemhogy az az érzése az embernek, hogy ők nem is igazán szeretnének kormányra kerülni valószínű nagy falat lenne nekik.
Én 4 éve is a Jobbikra szavaztam,viszont most 5 zsideszest és nemszavazót viszek el szavazni,aki szintén a Jobbik mellé fogja az X-et bekarcolni.Tegyél meg te is és minden változást akaró valami hasonlót,s máris fölötte vagyunk a 2 milliódnak!
Ilyen egyszerű a megoldás!
Mellébeszélés helyett.
Köszönöm,megspóroltál nekem egy csomó írást,mert ugyanezt akartam leírni a Pipinek!Én is kibukok ettől a hozzáállástól!
külpolitikán nem a nagy magyar országra gondoltam hanem orosz török lengyel és a keleti országokra ! a románokat szlovákokat ki nem fosa le nincs semmijük úgy ahogy lassan nekünk se

plusz szerintem a jobbik sose mondott olyat hogy ezeket a területeket vissza szerzi csak ép gondol majd az ott élő magyarokra
Nos a jobbik külpoltikáját inkább ne firtassuk. Azt azért jó ha te is tudod, hogy az az útópia amit elképzelnek maguknak a nagy magyarországgal kapcsolatban aZ miatt utál bennünket az összes szomszéd, a románoktól a szlovákoon át mindenki. ez nem tesz jót nekünk és sehol sem tüntet fel bennünket jószínben megnézheted a vonai videót angliában
amig így
hirdeti magát a jobbik nem lendül meg a szekere, annak ellenére mondom ezt, hogy én is nagyon szeretnék egy nagy magyarországban élni, ahol a nyaralóm nem tiszakécskén lenne, hanem abáziában a saját országomban. tudod drábiknak, bogárnak borosnak nem egy videóját néztem meg, hanem figyelemmel kisérem őket. drábik azt mondta, (az a drábik egyébként akit a jobbik felkért vezető tisztségébe, ha kormányra kerültek volna egy gazdasági minisztert, vagy jegybank elnöknek szánták volna) na szóval úgy fogalmazott,hogy fegyvertelenül nem lehet géppuskák ellen menni. Vagyis (hangsúlyozta) lehet csak akkor meg fogunk halni. ezt spec a jobbik nagymagyarországi törekivésére mondta jó néhány éve. Nekik még sokat kell csiszolódni, persze kinek nem
legszívesebben homlokon vágnálak ez az ürge kibaszott nagy igazságokat mond ! de a te általad hirdetett fidesz ezeknek a dolgoknak mind az elennkezöjétt teszi ! és ezt te is nagyon jól tudod érzed csak azon az elven működsz hogy a mszp is ezt tenné és a jobbik is meg az eleve meg se nyerheti a választásokat ! de mért mert mindenki így gondolkozik hogy meg se nyeri nem is akarja senki a változást hogy kicsit is jobb legyen neki ezáltal szavaz inkább a fideszre vagy a total hülyék az mszpére ! gondolom a kis értelemell tele levő buksidba egyszer se fordult meg hogy ha " mindenki össze fogna és nyerne a jobbik tudna változásokat csinálni " mert talán akarja hogy ne szopasák az itteni bankok a jónépet tudna külpiacot csinálni ami neked is kurva jó volna !
Ja egyébként én mindet gyűlölöm, bárki volt hatalmon a kkv-t mindegyik kifosztotta és gáncsolta Volt amelyik még bele is rúgott. Csakhogy ez a helyzett szétszórt szavazatokkal még tud hatványozódni
Szived joga
Csak az a helyzet, ő nem alternatíva
Érdemben semmit nem tud tenni a parlamentben sem most sem a következő 4 évben.
Minimun 2 millió szavazat kellene.l Azt meg lássuk be....
én akkor is a jobbikra szavazok!gyűlölöm már ezt a sok rohadékot!

nem lennék ilyen vén hülye,meg beszélnék valami nyelvet,elhúznék ebből a kuplerájból...
szevasztok trogerek!

Hogyee adod a vazat szeki?
Na te szereinted meg én hülye embereket hallgatok
ha van az elfoglalt életedből egy 12 és fél perc pl nézd meg ezt.
ez nem a választás meg ilyen faszságokról szól, de a magyar valóságról. Ezt csak azért ragadtam ki drábiknak a sok-sok órás előadásai közül, mert ez egy viszonylag rövid rész, amiből azért le lehet szűrni, hogy hiteles és nem a poltika hírvivője.
Ő a többi előadásában pontosan emberi értehtő nyelven leírja,hogy mi folyik itt ebben az országban, én neki hiszek és nem neked.

Na de itt tényleg befejeztem a poltikai faszkodást, mert úgysem tőlünk lesz kerekebb a világ
Legfeljebb azoktól a söröktől amiket eggyütt elfogyasztunk.
nem akarásnak nyögés a vége !
Á nem lesz olyan bátor.
Szerintem vesz egy gixxert
Himi remélem hasznos dologba fogod fektetni a motorárát .
Hát nekem meg a te zagyfaszságod fájt 9363
Na még ezt a pár sort leírom azt itt ezt a politizálást be is fejezném
Akkor inkább menjünk át a gixis fórumba ajnározni a 9-est

Nos a jobbikal, most pont ugyanaz lesz a helyzet a következő ciklusban mint most.(vélhetőleg) Nagyjából a kérdés annyi lesz, hogy a balos összefosás előtt vagy utánn ér-e célba nem lesz őrült nagy különbség a két párt között. Vélelmezhetően a jobbik talán hajszállal több szavazatot kap mint a bal, mert azok amatőr módon elveszitették a szavazóbázisuk nagy tömegét.
Számolgassunk, ki hogy kerülhet be? Nos a zsidesz viszi a prímet ez gondolom nem kérdés két hasonló erdménnyel talán egy 20-25 % körül fejenként, bekerül a jobbik és a bal. A levált elempé maradvány schifferrel még nagy kérdőjel 5 %-ra. Más szórványos szar pártot nem találok a látóhatáron. A másik kardinális kérdés, hogy zsideszéknek lesz -e kétharmad? Én azért úgy gondolom ez nem valósulhat meg. A kétharmados törvényeket négy év alatt azért már amennyire magukra formálták. Még egy fontos kérdés, hogy 50 %-os többség lesz-e a zsidesznek. (nekik igazából ez a legfontosabb) ha azt megcsípik az összes feles törvényt maguk alkothatják Azért azzal már ők elég jól elvannak ám Nos rajtuk kívűl az összes többi párt megb@szhatja a tudományát. Ahogy írtad a jobbik nem ért el a két harmad ellen semmit Nos az 50 %-k ellen sem fog, mert ki fog velük egy gombot nyomni? a balosok Azok azt is kikérték maguknak, hogy egy papíron szerepeljen velük az aláírásuk Az lmp? Ha valamilyen csoda folytán bekerülnek, nincs az 5%-kal semmi erejük. Ha összegezzük az eddig általam leírottakat csak egy kérdés marad fenn. Lesz-e zsidesz 50%, vagy nem. Nos ha lesz, akkor gyakorlatilag marad minden a régiben (kis túlzással, de nagyjából ) Ha nem lesz 50%-ék akkor lesz ám baj de nem kicsi
4 évig egyetlen törvény sem kerül megszavazásra, egy cm-ert sem haladunk majd előre és aki nem előre halad az nem stagnál hanem hanyatlik. Mindenki fújja majd a maga szarságát megszavazni nem fog senki semmit
Ha velejében mögénézünk a dolgoknak akkor azt bátran ki lehet jelenteni, hogy szép szó az a demokrácia, csak demokráciából nem lehet kormányozni. Mert 4-en 4 félét akarnak mikor pénz csak egy dologra van. Ezek közül a pártok közül senki nem fog a másikkal egyetérteni gyakorlatilag semmiben.
Azért azt a nyílvánvaló tényt sem szabad elfelejteni hogy a baloldali összefosás, nem azért borult össze mert annyira szeretik egymást és, mert a fideszt le akarják váltani teljesen tisztába vannak vele, hogy ez nem lehet, ezeket a szemeteket csak azért fújta össze a szél, hogy, elérjék a parlamenti küszöböt, mert egyik sem akar visszameni taxisnak, vagy autófényezőnek. Ezek ha már bent lesznek is egymás ellenségei lesznek csak, hogy tudd. Bár én ennek határozottan örülök
Tehát leszögeszhetjük itt a tét mindössze a fidesz 50%-a. Minden más mellébeszélés

Utóirtatba meg csak annyit jegyeznék meg az a párt amelyik kormányon van, az fog lopni Legalább is az tud a legtöbbet, mert ő ül a fazéknál.
Ha majd valamikor a jobbik is odakerülne, megnyugodhatsz, pont annyit lopna mint az előző kormányok és egy kicsivel sem kevesebbet
Úgyhogy lehet szavazni a jobbikra max annyival lesz előrébb, hogy mondjuk nem 22%-a lesz hanem 25 A fazi ilyenkor mondaná "És Most?" Jelenlegi felálás szerint egyik pártnak sincs másik támogatója a parlamentben a következő ciklusban. Ha nincs zsidesz 50% akkor esélyes az anarchia. Majd mehetsz te is gyújtogatni a fővárosba mint az ukránok, akkor azt se kelet se nyugat nagy barátjai nem leszünk
jó estét.
hozzám bármilyen pólóban jöhettek
ott politika mentes műsor van,megígérem még azt se köpöm szemen aki piros szegfűvel érkezik Csak lássam a mocskos pofátokat