Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok én azért vettem kawát mert ződd
igen
ebben biztos vagy?
majd csinálok képet kettősükről
Jimy igy néz ki ez a vacok,Seregélyes Tamás
hmmm igen esz is a penész
furcsa véletlen hogy tőled elövet akartam ki szálni a hidon
Zőőőd Kawája másnak van Kabán!
Mondjuk nekem már nincs meg a vas,de én lakom legközelebb a hídhoz.
A picsába bármerre járok ez a szeki gyerek mindenhol lencse végre kap.
innye akkor baj van én mindvégig azt hidtem hogy zöld. Sebaj igy is teccik
1. mindenki.
még nem jó ez a funkció sebaj ezt is jelentem
ezt jelentem a moderátornak nem is ződ
Én azért vettem kawasakit mert rohadtul tetszik a zöld színe! Azért is van ilyen szép zöld kawám
nekem azé tetszik a kawasaki, me olyan jó kimondani a nevét
suzukiból, hondából, van autó is. yamahából, meg szintetizátor.
kawasakiból csak motort gyártanak, esetleg még hajódarut
esélyes
Nekem a gyári fényezésű, de szíben k.rvára nem rávaló első sárvédő és kerék tetszik:)
Ez jó lesz 2000 vagy 2001 esnek is
http://aprod.hu/hirdetes/kawas...
Bogyesz téged így szeretünk . Különben a vita nem a tartósságról kezdődött ,mert mind két motort szét lehet hajtani. Mindegyik motor szar de egyben jó is. Ez olyan mint a szőke vagy barna nő. És tudjuk Bogyesz hogy neked Pipi jön be . És hagyjuk már a suzukisokat. Ő nekik az a jó nekünk meg ez. Mind a két motornak meg van az előnye és a hátránya. Ami frusztráló hogy ész érveket se ismernek el, és ez mind két oldalról igaz. UFF én beszéltem
Az nem lehet, motor hibás kilencesről még rajtam kívül senki sem hallott. A canáry gép is gyári állapotú volt
Csak nyíregyen 2 ződ 9-es kawáról tudok aminek széthullott a motorja, pedig nem is laktam ott soha. Az egyik pont szekinél landolt.
Írtam már olcsóbb kicserélni a komplett hátsó rugóstagot egy fiatalabbra, mint felújítani. Én a 18000km-es Z1000-ben is kicseréltem mindent elöl-hátul fékestől és nem került többe, mint amennyit felújításra szánsz.
Nekem a 2006-os Suzuki fékjével (20-22,000km-nél) semmi bajom nem volt pedig elég kényes vagyok rá. Egyszerre volt vele zx10-esem picit se volt jobb.
Nem vagyok Suzuki fan, nincs is 2-3 éve olyan motorom (5 másik van a garázsban).
Én leírtam a sajátom és a baráti kör kilenceseinek hibáit, mert már untam a Suzuki fikázást. Nincs bajom a kawával.
Ezért nem is szóltam bele egyszer sem ebbe a nagy adok-kapokba!Mert hülyeség ugy ahogy van!Ki miért lett Kawasakis,Hondás,Suzukis,Yamahás,stb?Mert kisgyerek kora óta eltökélte?Vagy valaki azt mondta neki,hogy ne vegyen mást?Nem hinném!Inkább azért,mert ilyennel ment először,ilyen volt a havernak,vagy csak ugy egyszerüen megtetszett,beleszeretett...Pedig ennyi erővel bármilyen motorja lehetett volna,olyan amelyik valamiért neki bejön!
Én szeretem a Kawasakit,de most ugy néz ki majd Suzukira váltok,és nem azért mert bármi bajom is volt a Kawával!Egyszerüen más irányba terelődött az a cél,amihez ugy érzem egy Suzukiban találtam meg azt amit most akarok!De lehet ha megöregszem,valami Hondám,vagy Yamahám lesz!
Akkor most utálni fogtok?
OK!