Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen,,,,,ki kell fogni a jó motort,,mert hát ezek már öreg gépek hiába pikk-pakk állapotú..
találtam én is néha üreset a 3-4 közt,,
de én se vettem meg akkor a 2001-est mert jóval fosabb állapotú volt mint a '99-es...
nagy az ár ingadozás a piacon. láttam 2001 est 500 ert is.99-est 750e -ért.bár én inkább adok többet mint hogy szart vegyek :) tavaly egy ismerősöm vett egy 99- est 630- ert de már váltó cseres lett. szomorú eset :(
biztos,,,de annyiért már 2001-est kap....
az biztos hogy elvitte volna mas is ennyiert. De szerintem 650 ert is elkelt volna mert gyönyörű motor
Illik zöldbe lenni ,tudod csak annak az ukrán maffiásnak akinek olyan furcsa nevű robogója van . Na annak nem muszáj
én zőődbe leszek,,feltéve ha meghíí!
a kurva életbe,,, mondassz valamit....
majd kormolok
Akkor nagyon sokan állni fogunk.
ugylátom pipinél az ülhet le aki narancs poloban lesz
Nem a fenét ,még te mondtad hogy már lopni sem tudsz és a paksi bővítés is miattad lesz mert a tv-d sok áramot fogyaszt.
senki nem erőszakolta rád!nem volt kötelező megvenni!
nna baszod,,,,hát be ne sértődj máá!
Olyan vagyok hozzád Himi mint apa a hülye fiához. Letöltöttem a kawa kézikönyvét, .rajtam gazdagodtál meg. Itt van az inged kesztyűd sisakod. Ha Mazsit nem csalom be a fórumba azóta is a nyakadon van az a szét hajtott motor. És ezek után beszólsz?
Haver,ezt még olvasni is fájt!
"Kicsit" tájékozatlan vagy a Jobbik terén!
Menj el szavazni akkor a zsideszre vagy a többi f@sszopó cionistabérenc hazaárulóra,aztán sírjál,hogy sok az adó,stb.
Mi vagyunk Brüsszeli köldökzsinóron?!
Ők szívják a mi vérünket,aztán nagy csinnadrattával visszacsorgatnak a sajátunkból némi alamizsnát,s hülye elbutitott magyar meg cserébe Isteniti az úniót!
Hol élsz te Haver?!?
Ki szoktak téged néha engedni a pincéből?!?
A Jobbikon kívül mindet fel kellene akasztani a parlamentben,mert mind hazaáruló!
Nem csinált a Jobbik semmit?!?
Ugyan szerinted 2/3 ellen mit tehettek volna?!?
Minden indítványukat,javaslatukat lesöpörték az asztalról a kétharmadukkal,amit a sok birka megszavazott nekik 4 éve!
Vagy elmegy minden magyar áprilisban és a Jobbikra szavaz,vagy itt a magyarságnak már csak múltja van!
Ezt kellene látni és felfogni végre mindenkinek!
A Jobbikon kívül minden párt egy másik országot képvisel a parlamentben,csak te még eszed a rizsájukat!
akkor már tösgyökeres fideszes vagy mert megtanultad
Himiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ezt nem vártam volna tőled
Hol a teher autó, hol a pályamotor ? ruhát cseréltem nem vettem. A másik hogy nem a fityesznek köszönhetem . Magamtól basztam át egy két embert
új sisak!

alább nem adtam!
elvitte volna más is ennyiért ugy gondolom..
ne dumálj a szegénységröl fidesz alatt ujteherauto pályamotor fényezés váltás ruhaváltás soroljam
az nem is rossz