Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sok fórum jutott el ide
egészségedre.
és most bontok 1sört.
Még 1 írás oszt,százezer.
Na raktár söprés van?
1.Jó estét.
szép gesztus tőletek.

kellett valami engedély hogy egy ilyen megemlékezést elhelyezhessetek.
Nem kell,de azért uiiiiiiiiiiiiiiii!
akkor most visítson az, aki két gyári szép eredeti első zx9 indexet szeretne birtokolni, hibátlan gumival, és és és és és és a kis eredeti index rögzítő lemezkékkel.
2006/06 havi a gép,14-15000 között van a km!1.2 irányáron.Nagyon jó állapotban van!
papiros......a barátomé,aki meg halt,egyesületi tag és nem tudjuk hogy felujitva lenne jobb eladni,vagy igy törötten.......amugy nincs eleje,teleszkópok el törtek,kormány csutka is,a váz az épnek látszik, a blokk és a hátulja,majd csinálok képet
Mármint tudsz ilyet eladót papírosan? Látni kéne mennyire törött, 300 körül érhet, ha pici hibája van akkor se sokkal 500,000 fölött. Szerencsével ki lehet egyengetni a telókat.
Volt nagyon olcsó karcmentes motor, de gondolom magyar papíros kellett volna neked.
Évente 2 nagyon jó vételem szokott lenni, ez már megvolt, lassan kezdek aggódni, bár a tüzelő már megvan télre
cbr 600 F4 2005-ös eleje törött és az idomok........mit tudnál belőle ki hozni?pénzbe?
meg a 7-800-sem occo occo az 1-200-ezer
1,2 alatt nem találtam
A GSR-t hogyért adja?

Bogyó Ducati lett volna olcsón több darab is, de azok már elkeltek. Miért nem szólsz ha motor kell?! Majd az R1 lesz eladó annyiért amennyibe nekem van.

K4 1000 7-800 körül szokott lenni K5 volt már 2 éve is 900-ért, csak otthagytam mert zörgött a kuplung, és elcsúsztak vele.. Magyar papírosak.
olcso K4 1000 hun van? megyek érte
én 8 körül gondoltam az enyémért!nem mondom,hogy nem engedek ebből,de sokat tuti nem!akkor rohadjon meg a garázsban!majd veteránként 50 év mulva sokat fog érni
Ezt a pénzt én sem adnám meg érte ezért is kérdeztelek benneteket!1000-s gixxert nem akar a kw miatt meg ez jobban is tetszik neki!636-ot nem nagyon szeretne!Most egy gsr600 van neki.Nagyon kevés km-el amit eladna.Egy olyan mazsolától vette aki brahiból vette meg zsír újan csak mert lóvé van szépen!06 vagy 08-as a gép.Két éve vette úgy 6000 körül volt az órában,most van bent 16000.Egy ilyen utsó kiadású 9-re pályázna ha lenne elfogatható árban és állapotban!
Ennyi pénzből ha Kawa kell akkor fiatalabb 636-ot néznék.
Ha csak erős és olcsó, de nem törpe motor kell akkor K4-es GSX-R 1000.
Amilyen a szöveg olyan a tulajdonos és az áru is, lásd csonticar mint legalja.
7-800-at biztosan nem adnék semmilyen 9-esért. 5-600 se kevés pénz szezon vége felé egy több, mint 10 éves motorért, nálam ennyi lenne a plafon.
Ha az mond valamit hogy kb. 2 éve a 929-es CBR-t 500-ért alig vitték el olyan motorhanggal és fékkel amiről a Kawa tulajok csak álmodnak, ráadásul az már injektoros volt.
Ahogy Basi mondja,a kettő nem ua.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Ez nem az a motor.
Ez egy haverom kereskedésében van.Motor Sprint - Székesfehérvár.
Banki visszavett motor. Eléggé ütött kopott volt.
Egyébként most jó állapotban van. Csak a tankon gyári a fényezés.