Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én az idomos 380-asra irtam hogy jobban kellene, mint a bogyóé
reggelt
Irány motorolni,itt a jó idő:25 fok
Minnyá nyomok is egy 250-est
Helló!
Nekem megvan mindkét oldali gyári lábtartóm váltó és fékkarral együtt,bár az enyém 2003-as,nemtudom egyezik e.
Meg ér e annyit,hogy érdemes elmenni miatta a postára!
A pöcsöm az okostelefonjába! Megint 2x küldtem el!
Káncsi lábtartó,Szeki?
Káncsi lábtartó,Szeki?
nem leszel egyedül, sokan nem tudnak majd megszabadulni sem tőle.
nem leszel előrébb olyan negatívba lesznek az árak hogy még a külföldi papirossal foglalkozók is fogni fogják a fejüket, nem eladni fognak meg szabadulni a járgánytól. nem lesz adó gyorshajtás biztosítás szerviz alkatrész kiegészítőkre elherdált lovetta benzin költség. lehet több lesz a papír nélküli dr kl xt és társaik de az utak ki fognak kopni a kétkerekűektől. hja kihagytam nagy robeszokat az lesz a másik kapósabb kategória, attól valahogy nem fél senki és elfogadtathatod a legrútabb banya feleséggel is.
Nekem sem jön be ezek a rövidek. Kevés motoron állnak jól! DE a 9-esen például fos!
akik versenyeznek vele azt állítják jó, lehet, de nekem esztétikailag nem jön be, ezek a vágott cső kipufogók szerintem egy fos kinézetre, lehet be szakítja a dobhártyád de nem mutat ha dob akkor legyen látványos guszta de ez kaka
extrák nélkül 700-ért én is oda adom, és ott eszem meg ahol kell.
ízlések és pofonok, nekem a bogyóé fainabb, ez a fekete brrrrr gyenge
Há vannak ilyenek!
az érdeklődőből lesz vevő, nekem volt olyan helyi hogy fel hívott vagy 5x, gyagyás lehetett mert én emlékeztem rá sőt a számát is mentettem, de eccer sem jutott el odáig hogy átérjen a városon, mikor hívott elmondott magáról mindent de a motort nem nézte meg.
Közbe megint hívott egy ífjú egyed! Érdeklődött de attól tartok hogy ez is csak azt teszi. Basznak még csak megnézni is!
köszi a képet basi,látom az jó kezekbe van a kékségem.
kinek a pap,kinek a paplan
erre céloztam én is....és nézd az árrát
nem én árulom, de inkább ezt választanám, mint a bogyóét
Sziasztok
bocs ez ratyi
de viszont van ilyen is..........
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
látam ezt a marhát srad,karbis,98-as gondolom sürgősen eladó........nekem anyira nem sürgős ha esetleg vennék valamit és a darázs meg marad,max ki vonatom a forgalomból
és nem kezdtem el linkelni a még olcsóbb fogásokat is, itt a szezonvég.