Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem :) szép motor.jól jár aki megveszi majd
kiöregedtem róla!nem érdekel már anyira..
ma néztem,32ezer valamennyi km volt benne mikor vettem,és most van benne 39körül!hat év alatt 7000km,utóbbi egy évben csak kb.300
ezért minek?ujabb nem kell! pont multkor irtam ezekről a "ropi"motorokról,semennyiért nem kéne!hülyülök,vagy nem tudom,de egyre jobban a régebbi technikában bízok!túrásat akarok majd helyette,zrx,zr7,stb...
meguntad vagy újabban veszel?
te is? ez az év érdekes lesz
lassan lehet mondani ismerősnek,aki zx9-et akar venni,hogy tudtok egyet eladót!
150-ért el viszed,?
Könnyű eladni, csak jól kell beárazni
Ha annyiért akarod adni, amennyiért én a fele annyi idős teli idomos gépeket szoktam úgy nehéz lesz
most legalább elővan véve
Jópárszor tiltáson forgatta az idióta!
Hali sziasztok vettem egy zx 9 et es erdeklodnek h ti milyen olajat hadznaltok, en motul 10w 50 re gondoltam de kernek javaslatot h milyet tegyek bele koszi
szép motort nem szabad el adni
Balfasz ne vegyen szép motort.
Jimy müszer a ram air takaró már el repült
Azé vannak lekötve nehogy össze verekedjenek?
Most akkó hány lóerős az az utánfutó?
750 me forditott telós
Ja, és még hozzá is csavarozta a gumihoz, nehogy a rossz utakon kiessen.
úúú baz léccel bájlingolsz!
Szerintem le se vegyétek, menjetek így körbe körbe.
lesem bírnád tagadni hogy a zöld a tied mert a hogy látom 1léccel van ki ékelve.
ha az a kék huhuki 750-es még karbis állapotban is esélytelenné tesz.
borzalmasan jól mennek a sradok próbáltam.
Holnap irány Kecskemét házi verseny super corsa gumik már fent
el mehetek fekete ótóval

tehát, ugyan úgy jártam veled mint zozo-val, ugyan annak az embernek adtam oda az üléspúpot és a lámpát-polírozni- mint mikor szegény zozot itt hónapokon keresztül szívattam állítólag. pedig nem a púpot csak másolni kellett volna a lámpát polírozni de baszik az emberem megcsinálni, még pénzért sem kibaszik veled szívat hogy ezt meg azt így és úgy csinált vele, lófaszt élvezkedik hogy kivel hogy tud kibaszni. ez van. talán egy év műlva vissza kerül a lámpa hozzám én meg úgy baszom ki a kukába mint a sicc. csak az a helyzet hogy ........... nem írom tovább mert sunyin bele olvashatnak ebbe az oldalba is, egyszóval lejár eccer az ilyen emberek ideje is. én pl. elhajtok minden olyan embert aki elektromos problémával keres meg, eccerű mint az 1x1, nincs rá időm foglalkozni velük, ha elkéred az árát és gyorsan megcsinálod az a baj ha elnyámnyogsz rajta akkor meg neked nem éri meg hetekig oda járni. így hát nem foglalkozok velük és ezt meg is mondom nekik, nincs apelláta
van egy ....... csákó igaz nem nekem a haverom, a főnökömet basztatta kb 2 hónapig nyaggatta hogy fúrjak ki egy szellőző furatot, a főnököm agylobot kapott és munka időben elküldött kifúrni csak hogy hagyja békén
hogy lámpa mikor lesz: talán egy év ha sikerül vissza lopni tőle, adni nem fogja adni azt tuti, de rendes csákó és sok olyan dolgot köszönhetek neki amit más az apjától tanul el, jó csákó csak ne adj semmit javításra a kezébe