Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kívülről nagyon egybe van. Az ára meg jó!
Hozzánk be sem merte tolni az arcát, nehogy a nagy sztorizgatás közben Erika olyasmit halljon ami nem ildomos.
Bogyó várjál egy hetet, addig kiderül hogy elviszik-e az autót. Ha marad gumi a tied lesz.
dehogy megyek én Pestre 4 gumiért akko veszek itt valamit
Bogyó gyere el érte, amíg megvan a kocsi. Tettem fel ide képet milyen gumik vannak rajta. A téli kerekek még jobbak.http://img4.lapunk.hu/tarhely/..." target="_blank">Ilyenek polír nélkül
28-as befogólyu Pazzazt kell venni ithol occo
jáccós autó jaaaaaaj 15-ös gumit kügyél inkább
ebayen kapni itt ott, superbike kormány vagy minek csúfolják...nem olcsó.
Remélem csak photoshop, mert még viccnek is ronda
Mikor nézed meg az én gumifütölő BMW-met?
Legközelebb tegyél fel slick gumit
Attól függ mire kell. 200 fölött inkább hátrányos, ennek a 9-esnek gyárilag is magasan van a kormánya.
Nekem ilyen van az R1-en szeretem, de egy idő után vitorlának érzed magad. 140-ig nincs hátránya, afölött meg erősödik a karizmod
http://www.kepesmotor.hu/kawas...


Ezt nézte még haver.Erről valami infó?
délután még nyiradonyban hesszelt a rohadék, most este a sámsonin.
lassan az enyém is erre a sorsra jut!jól agyon volt használva!
nem fázol majd biztosan!40 fokkal riogatnak!
akko jün a gumám?
Nekem már fent van a pirelli super corsa slick futóművet tegnap belőttem ,vasárnap irány kecskemét
befejeztem. állítólag mentem/karcoltam egy 0.48 kört az időmérő picsa szerint, de tudom hogy mellé ütött a klaviatúrának. 0.52 átlagot tudtam ami picsa idő. sok cucc hiányzik a motorról amivel versenyképesebbé kellene tenni, áttétel, gumik, fék, és még kb 10-20 mínuszba vok az elejétől, a 600 asoktól. ki motoroztam amit engedett a sas. a sportec m3 így kezdte megadni magát, a hátsón volt még 1.5 centi majrécsík de az 195 ös. még lesz egy szept.15 de már arra nem indulóként csak nézőként leszek kint, lehet végleg befejeztem. full széria motortól nem lehet csodát és jó eredményt várni, de ki kanyarogtam magam és nem estem el, egyben hazatértem. egy yamakás és egy zx636 pilótának nem adta ki a pálya. érdekes hogy durván egy kanyarban ment el alóluk a motor, ott ahol szét van repedezve az aszfalt.