Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, lényegében mindent leírtak a srácok. A lényeg, hogy rendes zárt motoros BŐRruha, sisak, motors csizma, kesztyű. Enélkül...
Mondjuk én tavaly csak egy menetet mentem...sajnos, mert nagyon a végére regeltem, utána meg már vége volt. Most korábban fogok menni. Ha jó a gumid, akkor egy kör alatt megmelegszik annyira, hogy a második kör lendületes legyen, a harmadikban meg tekerheted, ahogy bírod.

Mindenesetre én megyek majd egy picit gyakorolni, 3-án kecsó, 8-án hring, így ha valakinek van kedve jönni, az fasza lenne!
én eztetet vettem
POWEROAD aksit ne vegyetek soha :D 1év 3 hónapot bírt ma megadta magát teljesen! nem csoda. 7 e volt postával :D
szal, érdemesebb mi előbb a ringre érned. minimális kaját vigyél mert estére kapsz kaja jegyet és nem fogsz üres hassal el indulni.
a regisztrációs lapot érdemesebb kitöltve vinned, de hogy mi lesz a regisztráció utáni csoport beosztás az kaotikus. hol gyors lassú ...... csoportok lesznek, de lehet lesz kezdő haladó ......., bla bla bla, épp hogy kelnek fel ivanicsnál. váltó ruhát vigyél mindenképp, mert szar ám izzadt cuccban haza motorkázni. futóval érdemesebb vinni a vasat, többen mondták hogy puhány vok, de tudom mi az 3-4x 20 perc után haza motorozni, vagy autózni. leg eccerűbb pályán jönni menni, de tapasztalat hogy azalatt a 2x200 km alatt pályán 5-7 helyen megmérnek és ha csak eccer léped túl ....... leshecc. tavaly előtt a motorra kellett ragasztani a reg. matricát, tavaly karszalagot kaptál. az első 2-3 menetben sokan lesznek az tuti, de ahogy kezd múlni az idő fogynak a rájderek így még meg eshet hogy +1-2 futamba tudsz utólag reggelni, de volt hogy a végén engedtek karszalag nélkül is csak menjél. érdemes kivárni 2-3 kört hogy melegedjenek a gumák mert már volt pár 9-es amit a türelmetlen söfőr ott amortizált le, tavaly pont egy kík 9-es bánta ezt.
bőr ruha, zárt csimma, kesznyű, bukó.
protektor nem kötelező, zárt bőr ruha igen.
protektoros textil ruha nem megfelelő.
üdv jimmy! ha minden össze jön akkor fel vinném a 6-ost és a 9-est is azért hogy ha ki jössz a ringre és hozod a bőrgúnyádat, beregisztrálsz, oda adnám felváltva őket egy kis retró motorozásra. természetesen feltankolva, felgumizva. te is sokat segítettél önzetlenül pl a tavalyi ring alkalmával is.
megpróbálok egy sátrat kölcsönkérni hogy ha 9-esek össze jövünk akkor ne kelljen a cumókat szerte szét hagyni.

Ja, teljes páncélzat, az a legjobb, ha bőr.
Csizma is kell, bakancs nem jó.
Protektoros öltözék kötelező gondolom.
Köszönöm a tájékoztatást.
motorskiller nem sokára majd a kawa felteszi a honlapjára a két darab regiszrációs lapot. Letöltöd kinyomtatod kitöltöd. Elgurulsz a nyílt napra (ha jót akarsz akkor már délután három körül ott vagy. Kb három csoportba lehet regelni. Beállsz a sorba amelyik csoportban akarsz menni leadod a két lapot, kapsz egy matrincát azt felnyálazod a motorra és várod hogy a bemondó ordibáljon hogy melyik csoport jön Ha a tiéd akkor beállsz a boksz kijárathoz és várod hogy elindítsanak. Ha elindultál akkor egyesbe váltasz és nyélgázon sok imával a szádon elszáguldasz.
Hiába karmolászod arcod. Faszom sem tudja mi hol hányóra.
Üdv javaslat- a nyílt napon jó lenne ha egy helyen lenne a kilences fórum és nem kéne keresgélni egymást
sirokkkkkkkkkk
esik és
Sosem voltam még, nem is meglepő hisz idén került hozzám a kawa. Szeretnék menni.
Hogy is zajlik ez? Te már voltál, mik a szabályok? Ingyenes ugye?
Már hogy ne mennénk! Ha nem esik és addig még élek, akkor feltétlenül Ahogy az elmúlt két évben is...
jöttök?
Lesz-lesz...kötelező menni
Lesz megint nyílt nap?
Pipi itt a barátod......kérdezd már meg tőlle ő menyit fujt volna kécskén,mikor a buli után haza kocsikázott
http://youtu.be/BfMJE_UPbz0
a telefonját te falugazdász, erdőcsősz.
Mit kapcsol ki?
Az agyát? Az sose vót neki
ha ki kapcsolod
akkor miért nem rakod össze magadnak?
nem értem az üzeneted?

de van minden hozzá