Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igen én meg 360 ba hirdetem, soha nem kell el,
ó.ó.ó. te te te
Az kérlek 2006-7 ben szökött át németből. Ebben kellett blokkot cserélni mert a főtengelyre rásültek a nyugvó csapágyak. Most E blokk van benne. Csak ilyen színű gyári idomokat kapott mikor keresett.
és még 9363 azt mondta hogy a hirdetett motorok -9- fele bontószökevény, az a kííííík/zőőd akkor most honnan szökött
Jó napot Márkatársak!2001-hez van valakinek balos lábtartókonzolja ?Az a v alakú geci!
Ha korábban szóltál volna 200-ig belefért volna a keretbe. Most behányt az R1 arra kell a pénz.
Hétvégén Kenesén voltunk.
Reggelt..
Én neeem!
igy van lesz szép marad
Akkó mán értem Te mé adod el.
Basszus mindenki eladja a 9est?
Szevasztok helósztok!
az jó dobálózni
de a meleg miatt a ruci alatt is ragacs volt
gumi ragacsvolt ?
a postáig legyen még erőd de rá ér holnap is
na pont erről beszéltem
azt a motort még egyedül én tiltattam és füstöltettem......egy ici picit nem nagyon volt még hajtva ugye Lackó
isten bizony volt olyan gondolatom,hogy benézek Kecsóra,de én ilyen melegben fel nem veszek bőrruhát!rohadjon meg ott ahol van,inkább nem ülök motorra!
biztosan!ennek megfelelően nem is adom olcsón!egyáltalán nem sürgős eladnom,elporosodik még a garázsban tőlem...
minden apró karcot elmondok róla,egykereket,gumifüstülést(na jó egyszer kécskén,akkor se tőlem)még nem látott,semmi baja nincsen!
Üdv na meg volt kecsemét. Mit ne mondjak, brutál meleg volt a végén szinte leestünk a motorról.