Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kár hogy nem jöttél ma Szekibá kapott ma is a kis szaros
erre..... egyáltalán nem.
Erre menyire lehet alapozni ? http://youtu.be/dAUNqyeq_uM
Repsol nállam a 750-es kavámban 200 km ment aztán kidobtam belőle. mert nem szerette és azt csipegette és a váltó kaka volt
repsolnál hallotta még olyat hogy valakinek ragadt a váltó tőle.
Ja és (hidegen) semmi probléma a váltással 1-2-3 alkalommal,de kipróbálta más is és azt mondták semmi baja a váltónak.
Szia,nem eszi az olajat inkább a váltásnál 2-3-ba váltásnál hangosabb mintha 2 léptetne 2 x kattan a 4.dik az már sima váltás és a többi is lehet én vok béna vagy nem tudom
Szia nem mí meglepő nem ette egyiket sem !
Mingyá felmegyek oszt lepofozom az Urat!
Ugyan ezt látjuk feletettek!
Itt sincs eső de a szél az borogat mindent
Várjuk az esőt de nincs.
Köszi az infót a megüléssel nincs gond szerintem de amúgy sem tépném neki eszeveszett módon.A 9 est sem gyepálom mert nincs értelme.Annyira rosszak az utak minősége hogy jó nekem a túra tempó is.Többet költöttem a motorjaim futóművére mint maga a motorjára.most a 9 es van soron.Teljes teló felújítást igényel.Nálunk a város környékén olyan utak vannak hogy eszméletlen.20cm mély gödrök.Sajnos párat megfogtam mert ha jobbra megyek akkor ott van egy ha balra akkor ott Már lassan valami légpárnás motort kéne gyártaniuk lassan eladhatóbb lesz mit a normál motorok. ,
szoboszló jégeső.
arra felétek reménytelenül sötét az ég
ha a szakszavakkal kell illetnem az időjárást akkor most száraz zivatar van.
full felhős az idő, és dörög az ég.kellemes szél fújkál.
Az most nem aktuális.
Debrecenbe már esiK?
ide ért a szele.
mail.
igen kezdem felkészíteni a verdákat, a 6 kilósra nem biztos hogy fel megy a pályaidom, a 9-et kell jobban átnéznem, fékügyileg.
35 fok árnyékban. enni is úgy tudok hogy nyakban egy törölköző.
25 elég strandra, motorozni, élni.
slyme partyra jössz koma?
Na ott a joidö,ezt akartad nem?