Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a legkevesebb Kék
Hali Márkatársak!Kérdezni szeretnék!A használtautón hirdetnek egy 9-t,2003-s évjáratú.740000-t hirdeti a csóka de már egy éve tuti!880e-ről indult anno,akkor még hitelátvállalással!Elég hülye szöveggel tolja,hogy-siófokon krúzolsz vele biztos felpattan valami bige-meg ilyenek!Valamikor,úgy emlékszem írt ide is amikor megvette.A cimbim szemezik a vassal és szeretne közelebbit tudni róla hogy milyen a vas és hol lelhető fel!Ahogy olvasgatni szoktam eléggé ismeritek a hirdetett gépeket!Előre is köszönet!
szevasztok bőrruhában izzadó barátaim . Ez szép dolog volt tőletek Bógyesz.
Majdnem veszekedtek érte az emberek Az se érdekelte hogy beindul-e. Azt mondta hogy olcsón adtam
Egy 59 éves faszi vette meg, először ő járkál majd vele, később az unokái Van még 19 másik motorja.
Ha 2-3 naponta eladnék egy ilyet nem kéne munkahely sem.
A BMW-ket is amiket eladtam csak pislogtál volna milyen rossz állapotban voltak. Az egyikért 1 évi átlag magyar bért hagytak ott. Megy a veteránozás. A Guzzi is ha vissza lett volna alakítva gyárira rég elvitték volna.
Másik történet eladtak egy 80-as évek beli Guzzit papíron 12,000 km-rel 500,000Ft körül, előtte 70-ért vették meg összecsukott elejjel.
volt vihar.kemény,de én keményebb vagyok és motoroltam meg ezt raktuk össze
Ketyi lóvé? Gondolom ua. mint a 9-é!Elpostázhatod!Jövő hét kedden már nem leszek itthon,mert a platten see-be áztatom a golyóimat Addig el tudod küldeni?
eladni, eladni!
mit nem szabad? eladni vagy venni őket?
Nem szabad!
nem nem én nem.haverok is most veszegetik őket :)
Igen.
a tel.számod u.a.
akkor annak a szelét érezzük itt.
hüsike van
a zx6-ról akad egy darab
Itt egy órája komoly vihar és felhőszakadás volt!
Kellett!
szerintem szórakozol velem
Ezt. Ezen legalább bőven volt haszon, nem úgy mint a 900-as CBR-en.
bogyeszék felől nagy kékség és hűs szél fúj, ott már izzítják a farkasokat.
most megnézem
hja
és mit hirdettél meg?
A tegnap este meghirdetett motorom 17:10-kor elvitték, 10% alkuval. A haszonból kijön egy olaj+gyertya csere+áttétel az R1-re
Helló!
Értem.
Mi pénzt ér egy olyan?!?
Hali 9363!Nekem csak a balosra lenne szükségem!Abból is csak arra a v alakú tartóra,amire rá van szerelve a lábtartó és a váltókar!
szerintem 2012 volt a mélypont, bár én akkor is adtam el motorokat. Tegnap adtam fel hirdetést már csörögtek is