Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


jössz akkor?
én igen!
pár misit
Himi adott kölcsön már misit
Akinek ilyen jól megy
Megyeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk már csak az a kérdés hogy melyikkel ? vagy vigyem mindkettőt. Bár ha sikerülne akkorra talán meg lesz a harmadik
Addig még nekem is rabolnom kell
8-án a nyílt napra is akarok menni. Valaki még?
Ott a helyünk...
Aug 23 lime party!
Szia! Engem érdeklne az undertail, és a lengővilla sárvédő. Milyen színű? Milyen évjáratra való? Képet tudsz küldeni?
Jaja, először akartam mondani h jó az, de látom mire gondolsz. De ahogy szeki mondja, nem annyira szar extrákkal. Bár meg kell nézni jobban, ha kopottak a féktárcsák akkor bizony nem kis pénzt kell rákölteni.
Vasárnapi gurulás, Hortobágy aztán fel Egerig.
nem baj öreg barátom úgysem nyerni mentél,csak egy kicsit tombolni,és ki adni a gőzt. De tudod hogy rengeteg pénz kell a verseny technikához.
Megy a gumid Bogyesz ,még egy pici türelmet kérek mert elég zsúfolt a hetem. De a 2db pilot mellet küldök még egy hátsót. Haveré volt elég kockás de füstölni jó lesz. Ha meg nem borogatsz akkor még egy két túrára is elmegy. Amúgy leszedtem a hatos hirdetését. Annyira meg tetszett. Csak a használt autón hagytam fent de ott is vissza emeltem az árát. Ha kell valakinek akkor fizessen
van rajta egy skorpion dob 40 pénz
fém fékcső 20 pénz
undertail 17 pénz
teljes értékű bukógombák- fúrni heggelni kell a kiegyenlítő tartályt- 10 pénz
kívülről szép fényezés -újra fújták-
a felnik csak 2002 ben voltak szürkék tehát vagy cserélték vagy festették
lengővilla sárvédő 15 pénz
100 pénz extrával, jó fényű festéssel, friss műszakival még alkalmas is lehet.
még jó hogy nem ilyen semmitlen színű és dekorációs lett a motorom. lime zöld aha lelocsolták zőőődre a felnit feketére, semmi érzékük nem volt hozzá.
nyaka tört.. nem volt eszméleténél ki voltak akadva a szemei és hörgött amikor rátaláltak... egy ismerősöm találta meg amikor épp kamerázta a felvonulást!
Nagyon sajnálom, szegényt jól meg járta. Nyugodjon békében!
ha tudnád hány ismerősöm mászott ki a mátrában négykézláb a susnyásból, és telefonált a többiek után a fasor közt feküdve hogy MÉG ÉLEK! csak gyertek vissza és keressetek meg.
hasidom is elég fura
Illetve biztos volt vele esemény, mert utángyártott az első index, fejidom fényezett és a jobb oldali kormánycsutkán lévő súly is elég furán fest. Ettől még lehet jó a motor!
Ez egy 98-as. Egyrészt a fényezés nem stimmel (bár lehet átfestett), de ha más nem, a hátsó rugóstag fekete rugója erről árulkodik. Egyébként a külföldről behozottaknál megesik h 99-et írnak 98-asra, mert gondolom ott az első forgalomba helyezést nézik és aszerint van az itthoni irat kitöltve.