Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi volt ott?
Tiszaföldvár ha esetleg nem emlékeznétek 'fiúk'
Használt iridiumos gyertyák eladók. NGK CR9E-nek megfelelő. 500Ft/db. 3 db van belőle.
teló csere volt és nem tudom a számod,meg csörögsz?
Na akkor a ringre viszek pattogatott kukoricát és nézem a gyilokot
SEMMI CSÚNYÁT NEM MONDTAM! A SZÉP NEM = A HÁNYÁSSAL

Nekem se fiatal, nem is vékony a csajom, de vannak róla nagyon szép képek, mégse teszem fel ide. Nem azért mert szégyellem, csak ha csajt akarok nézni nézek élőben, úgy legalább van lehetőség sunázni is őket
Nem szeretem ha beszólnak,,én se szoktam lehányni a haverok csajait.....inkább kussolok ha nincs jó véleményem....
A csaj Tóth Reni, van egy ugyanilyen nevű unokatestvérem is (ő is szép), úgyhogy nem lőttél nagyon mellé.

A motor bontva nem sokat ér. Mindig az elejét, esetleg idomot keresnek. CBR600 blokk eladatatlan mert nem nagyon megy tönkre, a motor hátulját pedig nem keresik esetleg az ilyen aberrált motorfaragók, mint én. Egy Fesszabélyozó miatt meg nem érdemes elbontani
Nem az évszázad üzlete. 10 éve még gondolkodás nélkül megcsinálták az ilyen gépeket, ma már nem harapnak rá. Hírdesd meg románba, oda vitték el a haver törött R1-ét is!
ez kicsoda? a hugod?mond neki hogy van 1 nagyfaszu ösmerősöd,mig ti birkóztok én addig el leszek vele
arra gondoltunk hogy egy komplett külföldi occo motort venni és helyre hozni ezt,de ugy is el adnánk.....én azt javasoltam hogy szedjük szét,és adjuk el ugy bontva..........de mondom le fotózom és meg látod
Ilyen a stílusom, ha nem tetszik lehet tovább lapozni, nem kell elolvasni amit írok. Nem bántás képpen írtam, nem is csúnya a csaj, csak tudod az autók is 30 év fölött veteránnak számítanak
Megnyugtatlak nekem is 30 évtől idősebb a csajom, és a belső értékei miatt vettem el feleségül.
Itt egy kép egy régebb csajomról:
nem én vagyok a sértődös baszod!te vagy a bunkóó!ennyi!
Hogy lehetsz ilyen sértődős béna fasz?! És remélem találkozunk, utána kisebb lesz az arcod!
Pofád beverem!Kuss legyen köcsög!kíváncsi lennék a banyádra !
A ringen remélem nem futunk össze!
99-ben szép lehetett mindkettő
Bogyó ha eredetiben akarjátok megcsinálni nagyon drága az alkatrész, és a bontott alkatrész is lehet szar, lásd a kerék amit vettem a grandétól. A féktárcsák annyira ütöttek, hogy el sem fordult volna a nyeregben (kb. 5mm).
Biztos vagyokbennehogy a váz is elment ha eltörött a teleszkóp, kérdezd Szekit, látott már 1-2 lyen motort.
Mennyiért adod Szeki?
meg kérdeztük a naményi polgármestert és a jegyzőt ők rá bólintottás és monták hogy csináljuk nyugottan a közutkezelők sem ellenkeztek nem hivatalos,de lehet,és meg csináltuk
új macska
Én is bontok még egy rekeszt.
Szép estét faszik
Ha ők szondáztatni akarnak nyugodtan mond neki,hogy ma a szoptatás világ napja van.
Bontanék én is,de mindjárt megyek butyizni !Mától érvénybe léptették a szondázást!