Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha néha ragad a váltó?
fos az olaj,,vagy más baja van?
igen.........és a kétszázakárhány lovas motor meg el megy 3 literrel 100-on de hát téleg,kinek a fos,kinek a szar lé
holnap Pócsot ki hagyom mert vetek de vasárnap nyiregyháza-sóstó motoros véradás meg kaja-pija.nők Honda-Szászék támogatásával,ha van kedved gurulj el
nahh nálam is megjelent barbara shanuhan angol nyelven, vissza írok : mi fáj jobban? az üresség a fejedben vagy a zabszem a seggedben?
bogyesz, itt a válaszolók bizonyos részének baj van a gondolkodásával, nem rád értettem.
ápr.28. motorosnap
most hétvégén mami ob kupa. ha nem kell melózni, akkor megyek nézőnek. jövőhét a motor felkészítés hete, gumicsere, kondi futás, fogyózás, a ruha rám jön de vajon a motor elbír-e
Szekibá 7végén máriapócs?
ugye nekem ma mazda 323f 1.4 2002-ből, és angliából. szerinted nóóóóóóóórmális, 2-300 000 ft-os ótókkal keresnek+ egy lelakott lom amit az angolok már bezúznak, ezek hülyék.
ha tiltásig megy akkor is le fel kuplung, azért van, a váltó csere drágább.
Ja jelzem kb évente három négyszer kínzom meg a kicsikét.
ééééééééééééééénnnnnnnnnnnnnnn?,
na ne mán
motorgyilkos...
semmi baja nem lesz ,pici gáz vissza és mehet a váltás de általában csak tiltás előtt szoktam kuplung nélkül.
na én nem trükközök vele,,,mindíg kuplungolok......
ok si köszi
Ha nem sietsz akkor kuplunggal, ha vered neki (legalább is én ) akkor csak az indulás kuplung utána nélküle.
Sziasztok ti ,hogy szoktatok váltani a 9-esel ha 8 ezerig húzzátok neki fél kuplung vagy kuplung teljesen behúzva,vagy anélkül ?
kék itt e