Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés!
CBRNORBI dobd ki a picsába, eddig akinek benne volt csak szarakodott vele. Egy kalap szart nem ér ,mezei motorosok mint mi úgy se érezzük a különbséget.
Ez egy ultrahangos tisztító!
Akkor talán tudsz segíteni,zx-c dyno jet kit beálitásában?
Örülök neki! :D Büszke vagyok Rád! :D Legközelebb szólj. Egész jó az elkerülő csaba-gyula közt .
Melyik az az út gratt a 290 hez
Én meg szoptam a fasz a karburátorral a hatoson . Agyon buzerálták a dínóval, ráadásul nem zár rendesen és tele folyik benyával. Kibaszásból raktam rá egy csapot.
Tudom nagy infó de hétvégén verettem Békéscsabán.
ez igen!
ma én is kihasználtam,,,,,,fasza uj Uniós úton..
290-en,de sajna lassítani kellett.....
akkor én kihasználom
szóltam neki!
70/6503040 hívjatok fel.
Új vagyok itt, meg a kilencesek körét is csak kb 1 hónapja erősítem. Nekem adták a motor mellé, szóval nem kell. Egy Szép Undertaila vágyom, ha azt meg tudjátok szponzorálni belőle, hogy a festést is bukja akkor ok. Vagy ha van elfekvőve szép undertail, akkor is. A lényeg, hogy ha így ok, akkor oké, ha nem, akkor meg igazából úgy vagyok vele, hogy elfér a garázsban is, hátha jó lesz egyszer még. De ha egy szép undertail lenne belőle akkor szívesen mehet.
nna,,érdekli csak agyaljá ki egy baráti árat...

köszike,,,,,szólok havernak!
mi péz volna?
Lefotóztam, nekem ez van itthon. 2001es évjáratú a motorom, vele adták.
dee,,kell a fotó,,remélem egyről beszélünk...
légyszi!
kb 100-tól működik, addig nincs jelentősége
jó ez a cikk köszi.
Szerintem ebből mindent megtudsz: PDF
ja ja havernak is van ilyen ketyerélye mikróhullámal mükszik s peciális folyadékkal hatásos.
Hogy is van ez a ramair box mikor nyit milyen levegő nyomásnál működik ?
Hali! Tegnap motort nézni voltam össz. 700 km este 10re itthon, de semmi szimpi.:( De este megnéztem a sárvédőt, teljesen gyári se faragva se eggesztve se semmi. a Plexim is sztem karmentes gyári, mert 10 éve egy MRA van a motoron. Ha érdekel akkor csinálok fotót, de ha már letettél róla, akkor fleslegesen nem akarok erőlködni. Üdv!