Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét urak, Mixi honnan vetted ezt a szép fotót ? Ezt még én fényképeztem a régi kis golfomból az örsön vagy három éve.
Nem látom a neved a nevezési listán
Az nekem messze van ,marad Kecskemét meg Örkény
igen ezt tudja mindenki hogy milyen erős ital a víz.
Jól haladsz.
Biztos,csak rakjál mellé a szokásos kolbászt,szerszámok,apró jószágot.
Ez így van rendjén van egy fontossági sorrend , többi meg majd össze jön.
Maradjunk annyiban hogy próbálkozom. Sajnos lesz egy két dolog amit az anyagiak miatt nem tudok megcsinálni de szerintem pályára egyenlőre jó lesz. Amiből nem engedtem az a blokk ,az minden földi jót meg kapott.
De látom te is szereted a precíz dolgokat!
Nekem is csak azért lett ilyen mert sokféle alkatrészem gyűlt össze az évek alatt! . Ha egyszerre kellet volna beszereznem akkor biza ......
Én pont most hétvégén értem nagyjából a végére még egy-két dolog hiányzik
Épülget de sajna nem lesz olyan mint a tiéd. Az nagyon jól sikerült, én most ennyit bírtam csinálni.
Látom épülget a tiéd is! Gratula!
Ha lesz egyáltalán. Mert ha át akarják alakítani akkor lehet hogy a f1 után rögtön szét robbantják . Ha meg lesz akkor majd meg látjuk hogy melyiket viszem fel. Előbb össze kell szoknunk még .
Akkor idén ezt kell alázni a Ringen?
Apa kezdődik
Az se hátrány má ha 30 egynéhány évesen szobatisztvá válik
de legalább már nem hugyozol be éjjel
ezért dolgozik hát külföldön és ezért akarsz te uj motort mert már el adtál neki előre minden belsőséget
ezért gondoltam egy kis észre. de hát igy számolhat az ember a barátaira saját csökevényes agysejtet küldött ez a Mix-errrrrrrrrrrr
itt meg a szentötviz nekiment a fejének
Téged mindíg átbasznak bogyesz
Sosem figyelsz eléggé