Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az körülötte csak dekoráció
A csimbi nem alkohol fogyasztó
Ő hű keresztény, tempolmbajáró rendes nép
én is a hülyeségeket beszélem látod Pipikém rendeltem Mixitől agytekervényt 1 párat,hát ha jobban át gondolom ezt az évet.....hát ki derült hogy selejtes a sajátját külte
sokat bír az még pipikém nincs az rendesen kezelve csimbié nagyobb veszélyben
mint én a csávókám urát?és utánna bele löksz az árokba?
Nem agyvelőt kértem, abból nekem inkább túltengésem van a máj mennyi, mert hamarosan nullára iszom az enyém
mellberuglak
hülyéknek nincs
te hülye vagy Pipi a máj az már 20 évre előre le van foglalva Mixinek
azt az öreg orszivóst meg told át a szomszédba majd az be gyujtja....ugy is szereti a lángolt kolbászt
Mixikém mennyi most a máj tarifája manapság
Számold le belőőle a fórumos barátságunkat, ne rajtam gazdagodj.
röviden
be irtam hogy szerv kereskedlem ki irta hogy érdeklődni Schmidt Zsolt....sül.idő; 1970 április 8,................a cimet már nem irom ki
szeki következö kavanapon még gyilkolod a 6-ost aztán itt hagyod ha nem találok 7-est
Bird motorja volt amiröl írnak mondhatjuk muzeum tulajdonos
így szoktam de lehet láttam én is csak kevés volt a 2.5 óra alvás
Gyártmány -- Modellnél kell kiválasztani ne úgy ird be külön hogy zx6r
mikor simán zx6r kerestem ezt be sem adta
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-6574547

ez meg szintén szép :)
ez itt egy elég jó áron lávő 6-os És szép gyári állapotnak örvend.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninj
a_zx6r-6214870
ez aztán széééééép, ontják a belét! góóóóóóóóóóóóóóóóó
Jó őt inkább hagyjuk a 400-as fórumban mindenki rajta röhögött meg a hülyeségein ki is nyírta a blokkot videót is rakott fel hogy mennyire kerepelt aztán motorcsere de azóta megint hirdette mostanában azt hiszem hengerfejesen meg pályaidommal, neki csak pózolásra van/volt. Szégyen így bánni egy egy ilyen fasza géppel.
melyik a tied?
én is megnéztem, az enyém a legolcsóbb egyben lévő hatos mo. papirokkal, de szerintem ha egy hónapon belül nem lesz változás a piacon akkor az enyém lesz a legdrágább.
mr yamaha nevű gyereknek is zxr 400 van csak ő a videói alapján gumiégetésre használja semmi másra ..