Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden tiszteletem a Görögöké amiért az utcán is hangot mernek adni a véleményüknek! De!- amíg a zsidók beültetett embereik hozzák továbbrais a fejük felett a döntéseket,és ugyanúgy nyúzzák a bőrüket,addig igazság szerint ők sincsenek előrébb! Egy ilyen helyzeten már csak a vér tud segíteni,semmi egyéb,SAJNOS!
mi? panyolán hororfilmet forgatnak?
Nem hiszem amíg nem lesz lelőve egy két politikus addig azt csinálnak velünk amit akarnak. Nézd meg a görögöket szét basztak egy csomó bankot és nem is ugrálnak a külföldi bankok. Csak mi tűrünk
Talán 2-3nemzeték után meg változik.
Sajnos ez így igaz!
De azért én reménykedem!
Nem fognak meg dögölni mert ők összetartanak mint a cigányok csak a szerencsétlen magyarok nem tudnak összefogni, birka egy nemzet vagyunk.
Még szerencse hogy lábat írtál,mert egyből kontráztak volna.
Ez van,hogy dögölne meg az összes zsidó!
Neked van a legnagyobb lábad drusza
Na akkor itt a fórumosok nagy lábon élnek.
köszönöm
tehát : még össze is spórolsz 2-3 kilót motorra amivel tudsz közlekedni, de a többi befizető már fáj , évi 40-60 + 15-20 motorozásonként.
aha ez volt kéznél
igen. hőlégfúvó.
igaz.
még össze is spórolsz 2-3 kilót, de évi 40-60 e ft befizető + motorozásonként 15-20 forint eseteként.
Így már világos!
Szeki megkaptad ?
nem ennek ni, én kezdtem el hirdetni a 9-et 6 cserére. neki küldtem
Sajnos a motor ma Magyarországon luxus,luxusra meg egyre kevesebbeknek van pénze!
Akiknek meg van,azok nem ezt a kategóriát keresik többnyire.
Az ész és a vakmerőség nem ugyanaz!
sajna a 98-as 600-am sem kapós darab, ha talán 25kw lenne, de így 109 ló val
már agyalok jimmy pályaidom szettjén és akkor lesz egy 98-as idomgarnitúrám eladó.
Csak van ott ész ha van pénz