Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyet?
És az nem lehet hogy csak a tömítések fáradtak el?
Basi vagy Szeki
Helló mindenki!
Keresek 1995-ös zx9r hez hátsó sárvédőt.
Na látom megint a vicc topicba léptem be mindég elnézem és csodálkozom hogy nincs egy értelmes hozzászólás se de hát pestitől mit is várhatnék
Megkérdeztem 15 ejro a posta. Még 5 nap van vissza.
Mint a disznó?Az orrával túrja az aszfaltot?
Nem gond ,lényeg hogy egyenesben tárolni a motort. Amúgy megy mint a disznó csak 3000 alatt hörög ,annyi kaját kap.
Mi van Jimy már megint öregedett egy évet
Ezek nem jó hírek.
Boldog születésnapot Pipi Erikájának,és Jimynek,tiszta szívből küldöm a Február utolsó havazását.
Üdv Szeki valószínű meg van a probléma, úgy nézz ki a dínóval elbarkácsolták a karbit és ha nagyon oldalra van döntve akkor folyik, mert álló helyzetben abba marad a folyás.ráadásul telefolyt a henger is és olyan lángot nyomott hogy dobtam egy hátast. Valszeg karbisor csere lesz.
bízom benned, és a tapasztalatodban licitálj rá, fölhívlak a részletekért. köszönöm.
Türelem rózsát terem! -szokták volt mondani.
Vagy ősz hajszálakat!
lényegtelen mivel nem cserélem ilyesmire ha már itt tartunk nem adok 250ezret az ürgének... 200nem elég neki. úgyhogy várakozunk
Attól tartok,hogy az a Merci kisbusz,ami 550-be cserét ér a gazdájának,az nem egy patika jármű lehet!
9személyes meci kisbusz cserét ajánlottak gyorsan elhadarta mondta hogy tudja hogy nem érdekel csere de azért megkérdezi
Ennek a hangja azért nem semmi http://youtu.be/ktb3yciIVhw
Mondtam én!
Az. Olasz.
680 lett a vége + kapott egy ovál dobot.
Azt mondja nagyon szép.
Bocs a reklámért, de hátha érdekel valakit: wilbers rugó
Olasz motor?
A Grandés 9-és elkelt.
Haverom megegyezett velük.
azóta megjavult, történnek sokszor csodák itt keleten is.