Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kibaszott telefon!
Szóval csak a légszűrő cseréjével még az sem),egyébként meg csak akkor eszik többet,ha többet is vársz el tőle,míg az áttételmódosítással mindig többet fog enni.
Bizony,itt a baj nem kevés!
Quad.2005- ben mielőtt a hatost megvettem én is úgy éreztem,hogy quadot szeretnék.Mondjuk abban az időben még nagyon felkapott dolog volt,ami mára szerintem lejjebb hagyott!
Kipróbáltam egyet és 10 perc után tudtam,hogy ez az ,amit én biztosan NEM szeretnék!
Nem az én világom a sár a por,a puszta.Így vettem inkább egy motort utcára,amit a mai napig imádok hajtani.Akár élvezkedésről szóljon a dolog,akár csak közlekedésről A - B-be!
Ami a kilencesnek még egy kurva nagy előnye,az bizony a fogyasztása!
Sokkal jobban mégy mint egy hatos,és forszírozott tempónál kevesebbel beéri.
Nem sokkal marad el a 12-estől(azt is csak nagyon nyílt terepen!),viszont jóval kevesebbet eszik!
A tízes ugyan megeszi reggelire,de az is jóval többet kér érte,úgyhogy a kilencest lehet nevezni az arany középútnak! Szerintem.És manapság bizony nem mindegy,hogy ua-z a távú motorozás mennyiből is jön ki!Legalábbis a többségnek nem mindegy.
Áttételt én sem módosítanék a kilencesen,mert akkor tényleg állandóan emeli az








elejét(az előzőt úgy vettem),és mivel a -1 fog elől 7 %-os módosítást jelent,az úgy ahogy írod,bizony jelentkezik a fogyasztásnál is.Persze fürgébb lesz az tény!
Az enyém full g yárgi,de én ha veszek bele valamit,akkor az először egy sportszűrő lesz,mert ez + levegővel van annyival jobb,mint -1 foggal elől!ha ez is kevés,akkor tennék bele egy dynojet fúvakaszettet,és ha még ezt is kevésnek gondolnám,akkor egy sportleömlőt,ha még így sem tetszene,csak akkor nyúlnék az áttételhez!
Nálam legalábbis ez a helyes sorrend!Így ha tépem akkor + kajáért(csak a légszűrő cseréjénél
2 Gyó regge
1.Jó reggelt.
nekem is eladó a 6, a top állapot 60%-ért, de csak ostoba cseréket ajánlanak, most pl valami 2t blokkal épített quadot anyám még az ltz 400 is szarul megy talán a ltr 450 től lehet várni némi meglepetést, de hol a faszba tudnám kihasználni, egy ismerősöm csak ide járt ki közelbe quadolni, és az volt a ritka ha nem hajtották meg őket a zsidóbérencek. vagy valami TM micsodát is ajánlottak de nem tudom használni, amit motorozásra szánok összeget azt meg a tankba szeretném locsolni, nem a blokk -ba.
az átlag 3-4 L fogyasztó motorok robogók- 300 cm3 ig-piaca fog bővülni, egy átlag 500 km túra 10-12 forintból kihozható, lesz aki egy 10-est szán rá, és addig megy amíg tart a loveta. de egy zx10R-12R hajtva 12L nyel el ami 200 km lövi a 10 ft-os költségvetést feltéve ha van miből. a 6-os cimbora az első évben 10 e km fölött ment, 600e ft-ot füstölt szét bevallása szerint a 6-os 7-8L fogyasztott alatta. a potenciális vevők eltűnése az olcsó piaci áraknál is megmaradt mert már az alapvető befizetések is megterhelik a pénztárcát hát még a tankolások.
újban van. de lehet találok használtat is. te is próbálkozol mi?
felesleges + 1-1.5 L fogyasztás növekedést okoz, és hamarabb szívja fel az elejét, de semmi különös. a haver zx6-jára pirítottuk vissza a 15:40 áttételt, ő tavasszal fel nyomul a motor kiállításra és feleslegesen nem akar + litereket elfüstölni a pályán, így is kocka lesz a bridgestone bt-je.
valami pisztráng féle lehetett, de a koplalás rám fér, hogy beleférjek az új ruhámba is.
Is-is!
gondolod?Vagy tapasztaltad?
Ezeket a szerszámokat ilyenkor tavasszal érdemes meghirdetni,ilyenkor jó esély van rá,hogy el is viszik! Viszont ha megmaradnak azt az év többi részében mindig bánni fogod!
Türelem 9es terem
Nem sokat tévedtem,már én sem vagyok a régi.
Erre felé is szép napos idővolt 7fokkal,és ki is használtam be nyeleztem,meg éleztem az ásókat kapákat,gereblyét,vasvillát.
Adódóan= adod
Nagyon szűk lehet az motoros ruha ha ilyen keveset vacsorázol.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
A csajnak adódóan a tiedet,ezt meg átveszed!Nem kell beletenni nagy lóvét!
Látod,számtalan lehetőség van!
szia Szeki!van 15 fogú első lánckereked?
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Itt egy másik!A srácnak úgyis csak egy kisebb összegre van szüksége az autóbizniszhez,és mivel motorozni továbbra is szeretne,így te tálcán kínálod neki az ideális megoldást!
Ajánlj be egy cserét minden meghirdetett kilencesnek,nem veszthetsz az ügyön csak nyerhetsz!Sosem lehet tudni alapon egy emilt vagy sms-t megér!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szögedi nyelven szinte bármi negatívra fordítható
Mija f@szom az a rozsomák?
Kékvér Febr. 22
Onnan tudom, hogy az asszonyé is akkor van
Bogyesz neked valami fogalom zavarod lehet
Mi az, hogy munka féle? Olyat még filmen sem nézel meg